TÜMÜ Gültekin ; Vakit Bayrağı Avni Kahya'ya Devretme Vaktidir.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Partilerinin Adayı Gösterilen Avni Kahya'ya Bayrağı Devretmek İçin Mücadele Edeceğini Söyledi.

TÜMÜ Gültekin ; Vakit Bayrağı Avni Kahya'ya Devretme Vaktidir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayının Avni Kahya Olarak Açıklanmasının Ardından Bir Açıklama Yapan Mevcut Başkan Hakan Gültekin, omuz omuza vererek bayrağı Avni Kahya'ya devretmek istediğini söyledi.

Gültekin açıklamasında gönüldaşlarına da seslenerek , şahsi davalar gütmemelerini istedi.

İŞTE GÜLTEKİN'İN O AÇIKLAMALARI ;

Çok Kıymetli Hemşehrilerim Değerli Dava Arkadaşlarım.

Hizmetkarı olduğumuz ilçemiz için göreve geldiğimiz 30 Mart 2014 yılından bu güne ilçemiz ve bölgemiz için canla başla çalıştığımızı gönül rahatlığıyla ifade ederken, İlçemizin refahı, halkımızın rahatı, Partimiz ve Devletimizin güvenirliliğini her fırsatta gerek icraatlarımız, gerek yatırımlarımız ve gerekse duruşumuzla gösterdiğimize inancımız tamdır.

Adalet ,hakkaniyet ölçüsünü kendimize şiar edinerek ihtiyaçları göz önünde bulundurarak

Yaptığımız proje ve hizmetlerle bölgenin cazibe merkezi haline gelen Güzel İlçemiz Ardeşen'imize yapılan her bir yatırımın altında destekleri olan başta; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiye, Devlet Büyüklerimize, Bakanlarımıza, Vekillerimize, AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerime, Teşkilat Mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Köy ve Mahalle Başkanlarıma, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Çalışanlarımıza, STK Temsilcilerimiz ve çok kıymetli hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ederim.

31 Mart 2019 yerel yönetimler seçimi için geride kalan adaylık sürecimiz sonrasında kutlu davamız adına bayrak yarışında görevi devralan Avni KAHYA başkanıma başarılar dilerken,Çıkılan bu hizmet yolunda dava arkadaşlarımız ve teşkilatımızla omuz omuza vererek birlikte kol kola yürüyeceğimizin altını çizmek isterim.

Aday adaylığı sürecinde olduğu gibi bundan sonraki seçim çalışmalarımızda da, Cumhurbaşkanımızı, Partimiz, Teşkilatımız ve seçmenlerimizi üzecek hiçbir zafiyete izin vermeyeceğimizi söyleyerek, gönüldaşlarımdan şahsi davalar gütmemelerini özellikle istirham ediyorum.

Bizlere gönül veren, yanımızda duran, dualarıyla bizlere güç veren tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim.

Şimdi 2014 yılında devraldığımız bayrağı Avni KAHYA'YA devretme zamanıdır.

Şimdi kutlu davamız uğruna tek vücut olarak çalışma zamanıdır, şimdi yeniden ARDEŞEN zamanıdır.

Durmak yok yola devam....

Hakan GÜLTEKİN
Ardeşen Belediye başkanı

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Yandex.Metrica