Ardeşen'deki Dev Organizasyon Yarın Başlıyor.

Ardeşen Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Gençlik ve Spor Eski Bakanı Osman Aşkın Bak ile Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun da yarışmacı olarak katılacağı Streetball Turnuvası (Sokak Basketbolu) Yarın (Salı) başlıyor.

Ardeşen'deki Dev Organizasyon Yarın Başlıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan organizasyon koordinatörü Salih Navdar, "Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Ardeşen Belediyesi 3x3 basketbol turnuvası yarın (salı) saat 14:00'te start alıyor. Turnuvamızda Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından 103 takım, 50'si yabancı toplam da 400 sporcu mücadele edecek. Tabii, bu önemli organizasyon için desteğini esirgemeyen Ardeşen Kaymakamımız Emrah Yılmaz ile Ardeşen Belediye Başkanımız Hakan Gültekin'e, tüm sponsorlarımız ve halkımıza teşekkür ediyorum." dedi.

BAKAN BAK VE HİDAYET TÜRKOĞLU DA KATILACAK.

Navdar, Eski Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da turnuvamız için takım kurarak mücadele edecekler." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet hikmetoglu
Mehmet hikmetoglu - 9 ay Önce

Böyle etkinlikler ilcemizin gelişmesine en büyük etkendir uygulayıcılara emegi gecenle nekadar teşekkür etsemazdir derim

SIRADAKİ HABER