Ardeşen Gençlikspor Kongreye Gidiyor

Rize Ardeşen Gençlikspor (GSK) 28 Temmuz Cuma Günü Kongreye Gidiyor.

Ardeşen Gençlikspor Kongreye Gidiyor

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Ekiplerinden Ardeşen GSK yeni yönetimini seçmek üzere kongreye gitme kararı aldı.

Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz Başkanlığında toplanan Ardeşen GSK yönetim kurulu kongre süreci ile ilgili yol haritasının belirlendiği bir görüşme gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, tek liste halinde gidilecek kongre süreci ile ilgili çalışmaların startını verdiklerini ifade ederek, "Derin bir yönetim kurulu oluşturma gayreti içerisindeyiz. Mevcut Yönetimimizden isimlerle yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca listeye yeni önemli isimleri aldık. Rize ile özdeşleşen kulübümüz, yeni isimlerle yelpazesini daha da genişletecektir. Yeni yapılanma ile daha büyük başarılara ilerlemeyi hedefliyor, Rize halkına vermiş olduğumuz Avrupa Kupası sözümüzü tutmak istiyoruz." dedi.

Edinilen bilgiye göre Listeye Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı ve Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Halim Mete, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Servet Yardımcı, Ayder Su Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Akbeniz, Rize Dernekler Federasyonu eski Başkanı Süleyman Basa, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Eksilmez, Esnaf Kredi Kefalet Bölge Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Ardeşen Kent Konseyi Başkanı Ayşe Er, Rize Ebruli Yaşam Derneği Başkanı Hülya Cerrahoğlu, İşadamları Faruk Çavuşoğlu ile Sedat Hacıaliefendioğlu gibi isimlerin yanı sıra Rize, Ardeşen ve Diğer ilçelerden iş adamı, sivil toplum ve bürokrasiden oluşan çok sayıda ismin de yer alacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER