Ardeşen GSK, İstanbul'da Kampa Giriyor

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), İstanbul'da Üsküdar Belediyespor (BSK) ile İkili Kamp Yapacak.

Ardeşen GSK, İstanbul'da Kampa Giriyor

20 - 23 Eylül 2017 tarihlerinde yapılacak olan kamp kapsamında her iki takım arasında iki hazırlık maçı oynanacak.

İlk karşılaşma 21 Eylül Perşembe günü 17:00'da Üsküdar Muhsin Yazıcıoğlu spor salonunda oynanacak. İkinci karşılaşma ise 23 Eylül Cumartesi günü 17:00'da yine aynı salonda oynanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen GSK Medya ve Tanıtım işleri Başkanı Ömer Faruk Zenginal, 16 Eylül'de oynanması planlanan Yenimahalle Belediyespor maçının Avrupa Hentbol Federasyonu maç takvimi nedeni ile 18 Ekim 2017 tarihine ertelenmesi ve Türkiye Hentbol Federasyonu A Milli Takımının kamp programı nedeni ile ligin 2. ve 3. hafta maçlarının da Ekim ayına ertelenmesi nedeni ile verilen arayı kamp ve hazırlık maçları ile değerlendirmek istedik. Teknik ekibimizin istekleri doğrultusunda bu organizasyonu başta Başkanımız Sultan Rauf Oğuz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımı ile İstanbul'da gerçekleştireceğiz. Maçlarımıza İstanbul'da yaşayan hemşerilerimizi de davet ediyorum. Verimli bir kamp dönemi yaşayacağımızı düşünüyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER