Ardeşen GSK, Muratpaşayı Ağırlayacak

Hentbol Bayanlar Süper Liginde, İkinci Devre Başlıyor.

Ardeşen GSK, Muratpaşayı Ağırlayacak

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Temsilcimiz Rize Ardeşen Gençlikspor (GSK), 14 Ocak Cumartesi günü 17:00'da Antalya Temsilcisi Muratpaşa Belediyespor'u Ağırlayacak.

Ligin 1. devresini 21 puanla 3. sırada tamamlayan temsilcimiz, ikinci devrenin ilk maçında ağırlayacağı Muratpaşa Belediyespor karşısında galibiyete ulaşarak zirve takibini sürdürmek istiyor.

Maç öncesi bir açıklama yapan Ardeşen GSK Teknik Direktörü Ali İhsan Tekin, "Hedeflerimiz arasında bulunan ama oyuncularımızın sakatlığı dolayısıyla kazanamadığımız Kastamonu Belediyespor maçı dışında hem Avrupa Ligi, Hem de Süper Lig de istediğimiz yerdeyiz. Şimdi çok önemli bir hedef maçına çıkacağız. İkinci devrenin ilk maçında Muratpaşa Belediyespor'u ağırlayacağız. Bazı olumsuz koşullar çalışmalarımızı eksik kadro ile sürdürmemize neden oluyor ama rakibimizi iyi analiz edip çalışmamızı sürdürdük. Sahaya galibiyet için çıkacağız. Bu süreçte Cefakar ve Fedakar Ardeşen GSK taraftarından her zamankinden çok destek bekliyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız karşılaşmayı inşallah seyircimizle birlikte kazanacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER