banner72

Ardeşen Pirinçlik Spor Kulübü Organizasyon.

Ardeşen Pirinçlik Spor Kulübü’nün 10 Şubat 2019 Pazar günü İstanbul’da ilk kez BİRLİK,BERABERLİK ve DAYANIŞMA GECESİ düzenleyecek.

Ardeşen Pirinçlik Spor Kulübü Organizasyon.

Ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğu şu günlerde, sporun birleştirici ve pekiştirici kardeşlik duygusuna bizlerde destek vermek adına;

Rize’nin Ardeşen İlçesine bağlı bir köy takımı olan ve Rize Amatör Küme’de mücadelesine kazanarak devam eden Pirinçlikspor takımı kısa zamanda adından söz ettirmeyi başarmış,kendine şimdiden üst ligleri hedeflemiştir.

Bu hedefler doğrultusunda ilerlerken memleket sevdalılarından gelen talepler ve birarada destek verme duygusunu pekiştirmek için içerisinde spordan,siyasetten,müzikten ve her kesimden kişilerin de katılacağı bir gece düzenlemeye karar verdik. Spora ve takımımıza yapacağınız katkı ve destek bizleri sevindirecektir.

Ayrıca gecemizde sahne alacak olan “KOLİVA” ve “TEONA”grupları da katılımcılarımıza konser vererek Karadeniz müziğinin eşsiz güzellikleriyle bizlere destek olacaktır.

Bu anlamda, elinizdeki ve çevrenizdeki imkanları da kullanarak;

Ulusal ve Yerel Medya, Televizyon, Gazete, Dergi, Canlı Yayın ve Sosyal İletişim kanallarında paylaşımlarınızla bizlere destek olmanızı ve gecemizde geniş katılımcıya ulaşmamız için sesimizi duyurabileceğimiz imkanları bizlere sağlamanız konusunda desteklerinizi bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 01:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73