banner72

ARDEŞEN PİRİNÇLİKSPOR ARDEŞEN’LİLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTURUYOR

ARDEŞEN PİRİNÇLİKSPOR ARDEŞEN’LİLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTURUYOR

Rize 1. Amatör Liginde mücadele eden Ardeşen Pirinçlikspor bu sene ligde fırtınalar estiriyor.

Ligde şuana kadar beraberlik dahi almadan namağlup yoluna devam eden temsilcimiz Ardeşen’lileri İstanbul’da buluşturuyor. 

10 Şubat Pazar günü İBB Çırpıcı Sosyal Tesislerinde düzenlenecek Ardeşen Pirinçlikspor Birlik, Beraberlik ve dayanışma gecesine 1000 e yakın Ardeşen’linin ve spora gönül vermiş kişilerin katılması bekleniyor.

Bizde bu vesile ile Ardeşen Pirinçlikspor başkanı Erkan Hacıosmanoğlu ile kısa bir söyleşi de bulunma fırsatı yakaladık.

Başkanım bu geceden beklentileriniz nelerdir ?

Ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğu şu günlerde, sporun birleştirici ve pekiştirici kardeşlik duygusuyla tüm Ardeşen’lileri ve spora gönül vermiş dostlarımızı bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda da dinamiklerimizi harekete geçirmeyi hedefliyoruz.

Sene başındaki hedeflerinize ulaşabildiniz mi ? 

Sene başında Ardeşen’i futbolla barıştıracağız dedik bunun içinde var gücümüzle çalıştık çalışmaya devam ediyoruz.

Kısa sürede göstermiş olduğumuz sportif başarıyla Rize futbolu Ardeşen’i konuşmaya başladı. 

Ardeşen içinde ise tüm takımlarımızla ikili ilişkilerimizi sıcak tuttuk ve istişarelerde bulunduk. Ardeşen futbolunu daha yukarıya nasıl taşıyabileceğimizin çalışmalarını yaptık. 

Şu an için takımımızın tam performansını gösterdiğini düşünmüyorum bu kadronun daha iyi olacağına inancım tam.

Futbol sonuç odaklı bir oyun hedefimiz Bölgesel amatör ligi.

Ardeşen’de bu sene stadın tadilatta oluşu sizi etkiledi mi ? 

Sadece bizi değil tüm Ardeşen takımlarını etkilemiştir. En çok da spor severleri etkiledi. Seyirci sayısında ciddi bir düşüş oldu. Aldığımız bilgilere göre sona yaklaştık 1-2 haftaya stadımız hazır hale gelecek. İyimser bakmak istiyorum seneye BAL da hazır stadımız olacak.

Ardeşen’de yetkililerin futbola bakış açısı nasıl eksik gördüğünüz alanlar var mı ? 

Tesis anlamında büyük eksikliklerin olduğunu tüm yetkililere ilettik ve çözüm önerilerimizi sunduk. Bazı yöneticilerimizden destek sözü aldıksa da bir çok yönetici ve sivil toplum kuruluşları konuya çok duyarsızlar. Gün gelecek bu duyarsızlıkları onların önüne tek tek gelecek bundan hiç şüphem yok. 

Başkanım son olarak birşey eklemek istermisiniz ?

Tüm Ardeşen’lileri ve spora gönül vermiş dostlarımızı 10 Şubat Pazar günü spor ve siyaset camiasından değerlerimizinde katılacağı birlik ve beraberlik gecemize bekliyoruz. Gecemizde Koliva ve Teona grupları da bizlerle birlikte olacak ve sahne alacaklar. 

Bu anlamda, elinizdeki ve çevrenizdeki imkanları da kullanarak;

Ulusal ve Yerel Medya, Televizyon, Gazete, Dergi, Canlı Yayın ve Sosyal İletişim kanallarında paylaşımlarınızla bizlere destek olmanızı ve gecemizde geniş katılımcıya ulaşmamız için sesimizi duyurabileceğimiz imkanları bizlere sağlamanız konusunda tüm Ardeşen’lilerden ve dostlarımızdan destek bekliyoruz.

Bilet alabilmek için ;

ardesenpirinclikspor@hotmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız derhal iletişime geçerek mail ortamından organizasyon biletini ileterek isminize o sayı numaralı bileti ayıracaktır.

Sosyal Medya hesabımız facebook’tan

@ardesenpirincliksporkulubu detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Etkinlik linki :

https://www.facebook.com/events/524544631374496/?ti=icl

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73