banner72

Adem Biberoğlu, Ardeşen’lileri Ağırladı!

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Personel Daire Başkanı Adem Biberoğlu Ankara’da Düzenlediği Yemekte Ardeşen’lileri Ağırladı.

Adem Biberoğlu, Ardeşen’lileri Ağırladı!

İzmir Caddesinde ki ‘Kardens, Ankaradeniz Sofrası’nda Düzenlenen Yemeğe Katılım Oldukça Yoğundu.

Burada konuşan ev sahibi Adem Biberoğlu, “Davete katılan bütün misafirlerime çok teşekkür ediyorum. İlimiz Rize ve İlçemiz Ardeşen her zaman öne çıkmayı başarabilen ve farkındalığı ön plana taşıyabilme özelliğine sahip. Ben bu gece Ardeşen’lilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her yerde ve her mekanda da sizlerle olacak olmanın mutluluğu içerisindeyim.” Dedi.

Yemeğe, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Topal, Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Ardeşen Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Hemşin Özel İdare Müdürü Sultan Rauf Oğuz, Rize İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ofluoğlu, Dursun Ali Balsüzen ile Emin Kambur, Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu, Birlik Müdürü Ramazan Hakan Bozkan, Yazıişleri Şefir Osman Çınar, Ankara Ardeşenliler Kültür Derneği Başkanı Ahmet Üstoğlu, Rize-Artvin Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Bölge Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı ile Diğer Davetli Daire Amirleri, Oda Başkanları, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Halk Eğitim Merkezi Öğretmenleri, Lazhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Ömer Faruk Zenginal, Ardeşen GSK Bayan Hentbol Takımı Sporcuları ve ilgili davetler katıldı.Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2013, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73