banner72

Ak Parti Rize'de Seçim Startını Verdi

AK Parti Çayeli İlçe Teşkilatınca ''birlik ve beraberlik toplantısı'' düzenlendi. İl Başkanı Hasan Karal seçim startını Çayeli'nden verdiklerini söyledi.

Ak Parti Rize'de Seçim Startını Verdi

Partinin ilçe başkanlığında düzenlenen toplantıya, Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Baltacı, Büyükköy Belediye Başkanı Mustafa Okur, AK Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal ile il ve ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Karal, toplantıda yaptığı konuşmada, yapılan toplantı ile 2011 yılında yapılacak seçimin birlik ve beraberlik anlamında startını verdiklerini söyledi.

Rize'den çok güçlü bir sesi 2011 seçimlerinde tüm Türkiye'ye göndermek istediklerini belirten Karal, ''Türkiye Rize'den, Çayeli'nden, Başbakanın memleketinden nasıl ses çıktığını duysun istiyoruz. Parti için gecemizi gündüzümüze katarak ortaya koyduğumuz bir performansımız, gayretimiz var. Partimize karşı bizim, partimizin de bize karşı olan güven duygusunu taze tutalım. 2011 seçimlerini Rize'de çok güzel bir neticeyle sonuçlandıralım'' dedi.

19.20100125162249..jpg

Çayeli'nde yapılan birlik ve beraberlik toplantılarını diğer ilçelerde de yapmayı planladıklarını ifade eden Karal, şunları söyledi: ''Belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, teşkilatımızın her kademesinde görev yapan her arkadaşımızla beraber el ele, gönül gönüle vereceğiz. Mesajımızı alamamış, duymamış olan tüm kardeşlerimize çıkmış olduğumuz bu haklı yolumuzun ne anlama geldiğini anlatacağız. Duymak istemeyenlere on defa, yirmi defa anlatacağız. Son 3-4 yılda ilimizde yaklaşık 95 milyon lira değerinde beton döküldü. Cumhuriyet tarihinde bu kadar beton dökülmemiştir. 70 yıllık Cumhuriyet tarihinde 5 bin 600 kilometre bölünmüş yol, 7 yılda yaklaşık 12 bin kilometre bölünmüş yol yapıldı. Bunları iyi anlatacağız.''

20.20100125162802..jpg

Karal, daha sonra partililer ile Büyükköy-Güneysu kara yolunda incelemelerde bulundu.


Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2010, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73