banner72

Ardeşen, Ankara’da Yine Tarih Yazacak...

Ardeşen ilçe yönetimi, Ankara'da bu yıl dördüncüsü 8-11 Mart tarihleri arasında yapılacak olan "Rize Tanıtım Günleri Fuarı" hazırlıklarına başladı.

Ardeşen, Ankara’da Yine Tarih Yazacak...

"Rize Tanıtım Günleri" etkinlikleri kapsamında Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş’in makamında ve başkanlığında Belediye Başkan Vekili Mehmet Yerebakan, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ramazan Hakan Bozkan, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ofluoğlu ile Dursun Ali Balsüzen ve ilgili kişilerin katıldığı bir toplantı düzenlendi.

Toplantı sırasında Lazhaber’e özel açıklamalarda bulunan Kaymakam Memiş, “Malumunuz 8-11 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara’da 4. Rize Günleri düzenlenecek. Geçen hafta Rize Valimiz Nurullah Çakır Başkanlığında bir değerlendirme toplantısı yapmıştık. Biz de kendi ilçemizde yapacak olduğumu çalışmaları değerlendirmek üzere yetkili isimlerle birlik bir araya gelmiş bulunmaktayız. Daha önceki yıllarda ilçemizi en iyi şekilde temsil etme noktasında güzel çalışmalara imza atılmıştı. Bu yıl da Başta ilçemizin, ilimizin ve bölgemizin tanıtımı noktasında üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Ben emeği geçecek olan bütün kurumlarımıza şimdiden yapacak olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür ve tebrik ediyorum.” Dedi.





Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2013, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73