banner72

Ardeşen CHP’den Süper Kızlara Çiçek ve Plaket!

Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Teşkilatı, THF Bayanlar Süper Liginin Rize Temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Sporcularını İdman Öncesi Ziyaret Ederek Çiçek ve Plaket Takdim Etti.

Ardeşen CHP’den Süper Kızlara Çiçek ve Plaket!

İçinde Bulunduğumuz Kadınlar Haftası Münasebeti İle Ardeşen GSK’lı Sporculara Bir Ziyaret Gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Teşkilat Mensupları, Sporculara Çiçek ve Plaket Takdim Etti.

Ziyareti, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Rauf Kemal Ural, Kadın Kolları Başkanı Melek Ayata, İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Erdal Saral ile Mehmet Ayata, CHP’li Belediye Meclis Üyesi Saltuk Deniz, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Kâtibe Ural, Eski İlçe Başkanı Cemal Ali Atabey ve Eski Belediye Başkan Adayı Tahsin Ocaklı Gerçekleştirirken, Heyeti Yönetim Kurulu Adına Ziya Özatmaca ve Teknik Ekip Adına Şevki Demiroğlu, Ağırladı.

Ziyaret Sırasında Oyuncuları Temsilen Takım Kaptanı İlke ŞEN’e Bir Buket Çiçek ve Başarılarından Ötürü Plaket Takdim Eden Ural, “Geçtiğimiz Hafta 8 Mart Dünya Kadınlar Günüydü. Biz O Gün Kızlarımızı Ziyaret Ederek Bu Hediyeleri Takdim Etmek İstedik Ancak, Kendileri Deplasman Maçı Dolayısıyla Şehir Dışında Oldukları İçin Buluşma Gerçekleştiremedik. Planlamış Olduğumuz Ziyareti Bugün Gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Ardeşen İlçemizi ve Rize İlimizi ulusal boyutta tanıtılmasına katkı sundukları için sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.  Ben inanıyorum ki bu tanıtımı, önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında mücadele etme hakkını elde ederek uluslararası boyutlara taşıyacaklar. Ayrıca bu takımın bu seviyeye gelebilmesi için her türlü desteği sağlayan Ardeşen GSK’nın yönetim kurulu başkanı Sultan Rauf Oğuz’a ve yönetim kurulu üyelerine, şuan şehir dışında olduğu için bizleri burada ağırlayamayan Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak ve teknik ekibine sonsuz şükran duygularımı iletiyorum.” Dedi.

Ural daha sonra kadınlar haftası adına, takım kaptanı İlke Şen’e buket çiçek takdim etti.

CHP Kadın Kolları Başkanı Ayata ise, başarılarından ötürü plaket takdim etti.

Takım adına çiçek ve plaketi kabul eden Takım Kaptanı İlke Şen ise, CHP heyetinin göstermiş olduğu incelik adına teşekkürlerini iletti.

ARDEŞEN GSK SOSYAL ALAN EKSİKLİĞİNE BÜYÜK ALTERNATİF OLMUŞTUR!

Ziyaret Sırasında bir konuşma yapan Tahsin Ocaklı ise, “Anne ve Babaların çocukları ile gidebilecekleri sosyal alan eksikliği vardır. Bu eksikliği doldurmak adına Ardeşen GSK çok şey yapmıştır. Yanlaya küçük-büyük insanları görmek beni çok mutlu etti. Bu yüzden Ardeşen GSK’nın varlığı benim için çok önemli. Bunun için de hem yöneticiler hem de sporculara çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2013, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73