banner72

Ardeşen GSK Alt Yapısı, Hazırlık Maçları Yaptı!

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Alt Yapıdan Yetiştirdiği Sporculara Tecrübe Kazandırabilmek İçin Hazırlık Maçları Yapıyor.

Ardeşen GSK Alt Yapısı, Hazırlık Maçları Yaptı!

Ankara’dan gelen Atatürk Lisesi Ater Spor Kulübü alt yapı takımı ile birlikte çalışmalarını sürdüren Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü 1 haftalık çalışma takvimi içerisinde hazırlık maçları yaparak genç sporculara tecrübe kazandırıldı.

AYDER KAR ŞENLİĞİNDEN RESİMLER İÇİN TIKLA

Ardeşen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda yapılan 1 haftalık çalışma ve hazırlık maçlarıyla genç yeteneklere tecrübe kazandırılıyor.Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü teknik direktörü Hüsnü Kemal Durak, “Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü olarak alt yapıya çok önem veriyoruz. Rize gençliği hentbol’e çok yatkın. Şuan alt yapıda 150’ye yakın sporcuya eğitim vererek, kendilerini geleceğe hazırlıyoruz. Bu kapsamda Ankara’da hentbol adına çok önemli çalışmaları bulunan Atatürk Lisesi Ater Spor Kulübü Teknik Direktörü Hakan Nayır hocamız ile bir program hazırlayarak gençlerimizi bu program dahilinde çalıştırıyoruz. 1 haftalık bir çalışma programı yürüterek hem onların yetiştirmiş olduğu alt yapı sporcularına hem de kendi yetiştirmiş olduğumuz alt yapı sporcularına maç yaptırarak sporcularımızın tecrübe kazanmalarını ve heyecanlarını yenmelerini sağlıyoruz.” Dedi.

Gençler Ligi Hazırlıkları da Sürüyor!

Ocak ayında birinci devresi yapılan Bayanlar Gençler Ligi’nin ikinci devresinin Şubat ayı sonlarına doğru yapılacağını anımsatan Durak, “Gençler ligi hazırlıklarını da aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Gençler Liginin birinci devresinde gençlerimizin eksikliklerini gördük ve bu eksiklikler üzerine çok sıkı bir çalışma yürütüyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2013, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73