banner72

Ardeşen GSK, Eskişehir Hazırlıklarını Ankara’da Sürdürdü!

Hafta Sonu Eskişehir Anadolu Üniversitesine Konuk Olacak Olan Ardeşen GSK, Çalışmalarını Ankara’da Sürdürdü.

Ardeşen GSK, Eskişehir Hazırlıklarını Ankara’da Sürdürdü!

ÖMER FARUK ZENGİNAL - ANKARA
THF Bayanlar Süper Liginin 14. Haftasında Eskişehir Anadolu Üniversitesine Konuk Olacak Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), Çalışmalarını Ankara’da Kondisyon Ağırlıklı Çalışma Yaparak Sürdürdü.

Ankara Atatürk Orman Çiftliğindeki koşu parkuru ve fitness alanında, Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, Antrenör Hüsnü Kemal Durak ve Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Özatmaca gözetiminde 50 dakikalık koşu ve fitness çalışması yapan Bordo-Beyazlı ekip daha sonra Başkent Öğretmen Evinde dinlenmeye çekildi.

Çankaya Mağlubiyetini Unuttuk, Hedef Eskişehir’i Geçmek!

13 Şubat Çarşamba günü konuk oldukları Çankaya Belediyesi ANKAspor’a mağlup olduklarını anımsatan Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, “Çankaya ekibi karşısında aldığımız mağlubiyeti unuttuk. Artık önümüze bakıyoruz. Hafta sonu Eskişehir Anadolu Üniversitesinin konuğu olacağız. Hedefimiz bu karşılaşmadan puanlarla ayrılarak evimize dönmek. 19 Şubat 2013 Salı günü de kendi evimiz ve seyircimiz önünde Üsküdar Belediyespor’u ağırlayacağız.” İfadelerini kullandı.Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2013, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73