banner72

Ardeşen GSK, Lig Lider’i Muratpaşa’yı Ağırlıyor!

Türkiye Hentbol Federasyonu, Bayanlar süper lig Rize temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü bu hafta sonu kendi evi ve seyircisi önünde lig lideri Muratpaşa Belediyespor’u ağırlıyor. Karşılaşma Çay TV Ekranlarından da Canlı Olarak Yayınlanacaktır...

Ardeşen GSK, Lig Lider’i Muratpaşa’yı Ağırlıyor!

Lig’in yeni ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, kendi evi ve seyircisi önünde ağırlayacak olduğu lig lideri Muratpaşa Belediyespor hazırlıklarını Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu ve Ardeşen Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda teknik-taktik ve kondisyon ağırlıklı günde çift idman ve maç analiz çalışmaları ile sürdürdü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü olarak bu hafta sonu taraftarımızın önünde Lig’in güçlü ekiplerinden ve lig lideri olan Muratpaşa Belediyespor ile mücadele edeceğiz. Muratpaşa Belediyespor lig’de namağlup unvanına sahip bir takım. Bu kapsamda rakibimizi bilerek mücadele edeceğiz. Bu maçtan çıkacak olan sonuç her ne olursa olsun Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü olarak ilk 4 hedefimiz lig sonuna kadar devam edecektir. Ben teknik ekibimizde, sporcularımızda ve taraftarımızda bu gücü ve ruhu görüyorum.” Dedi.

Oğuz, karşılaşmanın 26 Ocak 2013 Cumartesi Saat 13:00’da Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu spor salonunda oynanacağını kaydetti.

KARŞILAŞMA ÇAY TV EKRANLARINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK...Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2013, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73