banner72

Ardeşen GSK'dan Ardoff'a İadeyi Ziyaret

Hentbol Bayanlar Süper Lig Temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), Ardeşen Off-Road Spor Kulübüne (Ardoff) İadeyi Ziyarette Bulundu.

Ardeşen GSK'dan Ardoff'a İadeyi Ziyaret

Ardeşen Off-Road Spor Kulübünün Merkez Binasında Gerçekleştirilen Ziyarette Ardoff ve Ardeşen GSK yönetimi buluştu.

Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Biberoğlu, Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, Yard. Ant. Osman Nuri Yazıcı, Takım Kaptanı İlke Şen ve Oyuncu Buket Keskin tarafından Ardoff’a gerçekleştirilen ziyarette ev sahipliğini Ardoff Başkanı Hakan Kurnaz, Onursal Başkan Ahmet Saral, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri yaptı.

Ziyaret sırasında konuşan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Ardeşen Off-Road Spor Kulübü Ardeşen’de gerçekleştirmiş olduğumuz her karşılaşma da tribünde yerlerini alarak takımımızın galibiyetlerine önemli ölçüde katkı sağladı. Bu yüzden Ardoff’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Aynı zamanda geçtiğimiz hafta sonu Sarıkamış da gerçekleştirilen Off-Road yarışlarında 3.lük kupasını kazanarak Ardeşen’e bir gurur daha yaşattıkları için kendilerini gönülden kutluyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2013, 22:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73