banner72

ARDEŞEN ''İŞKUR'' KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI!

İşkur kapsamında Ardeşen Belediyesinde çalıştırılacak olan 100 kişi ve Kaymakamlık kapsamında çalıştırılacak 70 kişiye ilişkin kura çekimleri yapıldı.

ARDEŞEN ''İŞKUR'' KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI!
banner75

İşkur kapsamında Ardeşen’de çalıştırılacak 170 kişiden Ardeşen Belediyesinde çalıştırılacak olan 100 kişi ve Kaymakamlık kapsamında çalıştırılacak 70 ile ilgili kura çekimleri yapıldı.

Ardeşen Belediyesi kapsamında çalışıtırılacak 100 kişi için 251 kişinin başvurduğu kura çekimleri saat 11.30'da Ardeşen Belediyesi Çok Amaçlı Düğün Salonunda yapıldı.

Kaymakamlık kapsamında çalıştırılacak olan 70 kişi için 141 kişinin başvurduğu kura çekimleri ise saat 14.00'de Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

Noter huzurunda yapılan kura çekimleri çalışmak için başvuran isim listesi salonda okunduktan sonra kura çekimlerine başlanıldı.

Yapılan kura çekimleri sonunda İş Kur kapsamından Ardeşen Belediyesinde çalıştırılacak olan 80 erkek 20 bayan isimleri belli oldu.

Asıl isim listesinin yanında Erkekler için 20 yedek Bayanlar içinde 5 yedek isim kura ile belirlendi.

Kaymakamlık Kapsamnında çalştırılacak 70 kişi de yapılan kura çekimleri sonunda belli oldu.

Kurayı Kazanan İsimlere ait liste..

ARDEŞEN BELEDİYESİNDE ÇALIŞTIRILACAK OLANLARLA İLGİLİ ASIL VE YEDEK LİSTE

ERKEK ÇALIŞANLARDAN ASIL LİSTE

 1-Muhammet Sinan Yazar

2-Sinan Çimen

3-Rıdvan Kocabaş

4-Şevki Demroğlu

5-Ahmet Okumuş

6-Kenan Kanra

7-Şener Kantarcı

8-Adem Moral

9-Hüsnü Yeralmaz

10-Emrah Şengül

11-Adem Önder

12-Mevlt Özkahraman

13-Hamza Yıldırtan

14-Mehmet Yıldız

15-İmdat Birinci

16-Hüsn Yeralmaz

17-Temel İslamoğlu

18-Bayram Nuri Birinci

19-Ertan Kaya

20-Muhammet Ali Karakaya

21-Eyüp Yazıcı

22-Hüseyin Kanoğlu

23-Adem Mollaahmetoğlu

24-Mehmet Okumuş

25-Nuri Y.Kulaberoğlu

26-Hasan Pune

27-Adem Durmaz

28-Hamit Saymaz

29-Fatih Kesti

30-Muhammet Tepegöz

31-Adem Yazıcı

32-Metin Kabıcı

33-Hasan Kahya

34-Yakup Bülbül

35-Umut Arı

36-Artan Tepegöz

37-Salih Uçkan

38-Efe Ülger

39-Salih Keleş

40-Ömer Faruk Çemberci

41-Mehmet Kaya

42-Ahmet Çatan

43-Musa Gözüaçık

44-Şaban Ali Aslıyüksek

45-Ramazan Bozkan

46-Fahri Terzioğlu

47-Eren Yeralmaz

48-Özgür Kanra

49-Murat Önkibar

50-Mecit Başkarahan

51-Tamer Taşar

52-Mehmet Dalbastı

53-Cengiz Ofluoğlu

54-Serkan Teryaki

55-Adem Şengül

56-Ali Navdar

57-Bekir Durmuş

58-Sultan Eskiçırak

59-Ali Dedecan

60-Ersin Yüksel

61-Ali Güner

62-Muhammet Uluşahin

63-Ekrem Birinci

64-Murat Gümüş

65-Osman Bozkan

66-Sami Gözcü

67-salih Özyanık

68-İbrahim Kaya

69-Cuma ali erdem

70-Mehmet Sütlüoğlu

71-İlker Kaşoğlu

72-Muhammet Sarıahmet

73-Sedat Yardımcı

74-Erdem Mutuoğlu

75-Murat Özyanık(17750188186)

76-Osman Zeki Özsinan

77-Zeki Terzioğlu

78-Bilal İnce

79-Necmettin Candeğer

80-Murat Kaçalin

 

ERKEK ÇALIŞANLARDAN YEDEK LİSTE

81-Günay Kılıç

82-Rıfat Demir

83-Murat Özyanık

84-Murat Karakaya

85-Cafer Özkahraman

86-Niyazi Demir

87-Ömer Faruk Bulut

88-Ahmet Sönmez

89-Umut Yılmaz

90-Barış Memoğlu

91-Hızır Altay

92-Sabri Fırıncı

93-Rıza Ergün

94-Evren Yeralmaz

95-Erkan Kalın

96-Yusuf Ülger

97-Yavuz Oğuz

98-Kemal Akkaba

99-Fehmi Kütükbaş

100-Ferhan Meydan

 

KADIN ÇALIŞANLARDAN ASIL LİSTE

1-Sevim Önder

2-Emine Kağanoğlu

3-Ayşe Oğuz

4-Hatice Çelik

5-Tülay Kibaroğlu

6-Şenay Yeniçırak

7-Güleseven Bozkan

8-Burçak Çevik

9-Aliye Mollaahmetoğlu

10-Gamze Yıldırım

11-Kadriye Akkaba

12-Hanife Yeğer

13-Sümeyye Hacıosmanoğlu

14-Serpil Değirmenci

15-Emine Varer

16-Havva Çağatay

17-Emine Kaya

18-Filiz Doğan

19-Zehra Akkaba

20-Menevşe Duman

 

KADIN ÇALIŞANLARDAN YEDEK LİSTE

1-Emine Birinci

2-Dilek Yetim

3-Nurşan Çamkerten

4-Arzu Kaçalın

5-Ayşe Ofluoğlu

KAYMAKAMLIK KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILACAK OLANLARLA İLGİLİ ASIL VE YEDEK LİSTE

ASIL LİSTE

1-Kenan Kanburoğlu

2-Tamer Özdemir

3-Muhammet Buçan

4-Gülümser Şeremet

5-Kaniye Özemir

6-Kemal Yazıcı

7-Elvan Okutan

8-Mehmet Yavrucu

9-İlkay Karabulut

10-Recep Ali Kanburoğlu

11-Veysel Sedat Aşık

12-ismail Hakkı Sormaz

13-Mustafa Kulaber(16688223488)

14-Gökhan Kulaber

15-Hasan Malcı

16-Asım Berberoğlu

17-Hacer Uluşahin

18-İsmail Delibaş

19-Ali Cengiz Aslıyüksek

20-Ahmet Gerehan

21-Ziya Özatmaca

22-Ceylan Kanra

23-Suat Genç

24-Ayten Kanra

25-Emrah Uçkan

26-Erbil Akman

27-Ahmet Yankın

28-Murat Özyanık

29-Avni Sarı

30-Orhan Sormaz

31-Davut Özkahraman

32-Mustafa Adil Yazar

33-Resul Gözüaçık

34-Mustafa  Yeğen

35-Yasemin Saral

36-Hamit Kanoğlu

37-Adem Çırakoğlu

38-Cengiz Önçırak

39-Niyazi Özkahraman

40-Orhan Yazıcı

41-Osman Altekin

42-Hamdi Bozkan

43-Filiz Başkarahan

44-Rıdvan Aşılayan

45-Sevd Polat

46-Zehra Aşık

47-Mehmet Dedecan

48-Arzu Özyanık

49-osman Ocakçı

50-Ertan Berk

51-Zinnet Beyazal

52-Dursun Ali Ardıç

53-Tanju Döne

54-Mehmet Terzioğlu

55-M. Kazım Terzi

56-Mustafa Balcan

57-Erkan Kal

58-Rıfat Gürsal

59-Esen Selimoğlu

60-Altan Altekin

61-Bayram Ali Yazıcı

62-Ayşe Hızal

63-Murat Keresteci

64-İsmail Hakkı Berber

65-Vesile Şahinkovan

66-Tevfik Akatin

67-Kemal Örsoğlu

68-Mustafa Özyanık

69-Yusuf Aşık

70-Aydın Ofluoğlu

YEDEK LİSTE

1-Fatma Babuç

2-Mustafa Bozkan

3-Mustafa Tartar

4-İbrahim Döne

5-Enis Toprak

6-Fevzi Koloğlu

7-Dilek Aşık

8-Emine Önder

9-Pervin Melekoğlu

10-Erol Aşık

11-Zinnet Aşık

12-Cumali Kanburoğlu

13-İrfan Döne

14-Abdulkadir Ayvaz

15-Orhan Çağatay

16-Hanife Biberoğlu

17-Ömer Faruk Zenginal

18-Saadet Akgenç

TOPLUM GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2013, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73