banner72

Ardeşen TSO’ya 5 Yıldız Konforunda Yeni Hizmet Binası!

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), 5 Yıldız Konforunda İnşa Edilen Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı. Başkan Eksilmez Yeni Hizmet Binasını Lazhaber’e Tanıttı.

Ardeşen TSO’ya 5 Yıldız Konforunda Yeni Hizmet Binası!

Rize’nin Ardeşen İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Yeni Binasında Hizmet Vermeye başladı.

İlçeye bağlı Atatürk Caddesi, Halk Bankası üstünde hizmet vermeye başlayan yeni binasında 5 yıldız konforunda çalışma sahası, konferans salonu ve iki ayrı makam yer alıyor.

Konuyla ilgili Lazhaber’e açıklamalarda bulunan Ardeşen TSO Başkanı Recep Eksilmez, yweni hizmet binasının satın alımında inşasına kadar bir çok konuda Türkiye Odalar ve Borsalar birliği başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu’ndan ciddi manada destek gördüklerini belirterek, “Ardeşen’deki tüccar ve sanayici işadamlarından da ciddi destekler gördük.  Meclis kurulu üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimizden de aşama ve planlar doğrultusunda destek gördük. Diğer bürokratlardan da yer tasisi konusunda katkı aldık. Kolektif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sonuç itibari ile 5 yıldız konforunda yeni bir hizmet binamız oldu. Bu bir örnektir. Bu örnekle Ardeşen’in standardınız, geleceğini Avrupa birliği standardınız yakalamış bulunuyoruz.” Dedi.

AÇILIŞ 1 AY İÇERİSİNDE OLACAK

Eksilmez, Yeni hizmet binasının açılışını 1 ay gibi bir zaman dilimi içerisinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu’nun da katılımı ile gerçekleştireceklerini ifade etti.

YENİ DÖNEM ADAYLIĞI İLE İLGİLİ KESİN BİR ŞEY YOK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı oda ve borsalarda 1 Şubat'ta başlayacak olan seçim takvimi ve adaylık süreci ile ilgili de açıklamalarda bulunan Eksilmez, “Kanunen üst üste 2 dönem yönetim kurulu başkanlığı yaptığım için benim bu dönem yeniden aday olma şansım yoktu. Geçtiğimiz günlerde Anayasa Mahkemesinin aldığı karar çerçevesinde yeniden aday olma yolum açıldı. Bu konuda geçmişte kendi başıma bir karar vermedim. Bundan sonra da kendi başıma bir karar vermeyeceğim.  Bu konuda arkadaşlarıma danışarak karar vereceğim. Biz bir ekibiz ve ekibimle birlikte sağlıklı bir karar vermeyi düşünüyorum. Ekip aday ol derse olurum, olma dersem de olmam. Ama ileride kim aday olursa olsun, saygı duyarız. Biz bu güne kadar elimizdeki imkanlar doğrultusunda Ardeşen’e layık hizmetler etmeye çalıştık. ” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2013, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73