banner72

Ardeşen’de Hafta Sonu Lazca Tiyatro Oynanacak!

Ardeşen Yeşeren Umutlar Tiyatro Derneği Tarafından Hazırlanan Lazca Tiyatro Gösterisi Seyirci İle Buluşuyor…

Ardeşen’de Hafta Sonu Lazca Tiyatro Oynanacak!

Ardeşen Yeşeren Umutlar Tiyatro Derneği Tarafından Hazırlanan ‘’Şukufe İle İzdivaç’’ ve Şukufe’nin Mecidi’’ isimli Lazca tiyatro gösterisi bu hafta sonu seyirci ile buluşuyor.

Başrollerini Yahya Memoğlu ve Veysel Örsoğlu’nun üstlendiği Lazca Tiyatro gösterisi 2 Şubat 2013 Cumartesi Günü, Saat 18.30’da Ardeşen Mesut Karaoğlu İlköğretim Okulu konferans salonunda sergilenecek.

Konuyla ilgili Lazhaber’e açıklamalarda bulunan Tiyatro Yeşeren Umutlar Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Yahya Memoğlu, “Bölge de eksikliğini hissettiğimiz ‘Lazca Tiyatro’yu elimizdeki imkanlar doğrultusunda gidermeye çalışıyoruz. Bu güne kadar yaklaşık 12 ayrı ‘Lazca Tiyatro’ oyunu yazıp oynadık. Halkımızın oyunlarımızı beğenmesi ve salondan keyifle ayrılması bizleri mutlu ediyor. Bizim tek isteğimiz bölge esnafından ve büyüklerimizden ‘Lazca Tiyatro’yu yaşatabilmek için daha çok destek alabilmek. Bu vesile ile 2 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 18:30’da sergileyecek olduğumuz Lazca Tiyatro oyunumuza tüm halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

Yer: Mesut Karaoğlu İlköğretım Okulu - Ardeşen
Tarih: 02 Şubat Cumartesi
Saat :18:30

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2013, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73