banner72

Ardeşengücü 1. Akademi Futbol Turnuvası Sona Erdi...

Ardeşengücü Spor Kulübünce Bu Yıl İlki Düzenlenen Futbol Turnuvası Tamamlandı. Turnuvada Derece Elde Eden Takımlar Ödül Yağmuruna Tutuldu. Ayrıca Turnuva sayesinde kulübe 6 yeni futbolcu kazandırıldı.

Ardeşengücü 1. Akademi Futbol Turnuvası Sona Erdi...

Bu yıl Rize 2. Amatör Kümede Mücadele Edecek Olan ve yeni bir oluşumla yönetim kademesinde önemli değişikliklere giden Ardeşengücü Spor Kulübü Yılın ilk futbol turnuvasında ilklere imza attı.

Ardeşenspor Sosyal Tesislerinde 1 ay boyunca kıyasıya mücadelelerle geçen turnuvanın Şampiyonu Ardeşen Off-Road Kulübü olurken, ikinci Tmisvat Gücü, üçüncü ise M.Sufla oldu. Turnuvanın en iyi kaptanı unvanı ve en centilmen takımı fc duygulu, en iyi sporcusu ise Sadık Alçın oldu. En iyi gol ise Rıdvan Akcanca tarafından kaydedildi.

Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yerebakan ve çok sayıda Ardeşen’linin katıldığı final müsabakasının ardından düzenlenen ödül töreninde derece elde eden takımlar ödül yağmuruna tutuldu.


Turnuva da birinci Takıma kupa ve 1000 Tl, ikinci takıma kupa ve 600 TL, üçüncü takıma kupa ve 300 TL, En centilmen takım ve kaptana 200 TL, en centilmen kaptana plaket ve 100 TL ve en iyi sporcuya plaket ve 100 TL hediye çeki verildi.


Organizasyona destek veren ilçe esnaflarından Bektaşoğlu giyim, Kaçkarlar İnşaat ve Eksilmez Ticaret’e de katkılarından ötürü plaket takdim edildi.


Turnuva sonrası Lazhaber’e açıklamalarda bulunan Ardeşengücü spor kulübü yönetim kurulu üyesi ve Basın sözcüsü Muhammet Şeremet, “Ardeşen gücü yönetim kurulu olarak Ardeşen de sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu göstermek aynı zamanda turnuva kurallarında belirlediğimiz 22 yas altı oyuncu oynatma zorunluluğu ile hem kulübümüze 6 futbolcu kazandırmış olduk hem de Ardeşen’imize sosyal acıdan birlik beraberlik oluşturmuş olduk. turnuvanın basından sonuna kadar saygılı ve centilmenlik havasında geçmesini sağlayan basta sporcular olmak üzere bütün herkese teşekkür ediyoruz. ” Dedi.

İşte turnuvada elde edilen dereceler;

Turnuvanın Birincisi Ardoff, Turnuvanın İkincisi Timisvat, Turnuvanın Üçüncüsü Aşağı Durak, Turnuvanın En centilmen Takım ve Kaptan ödülü Fc duygulu, Turnuvanın En İyi Oyuncusu Sadık Alçın, Turnuvanın En İyi Golü Rıdvan AkcancaGüncelleme Tarihi: 08 Ocak 2013, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73