banner72

Ardeşengücü İlk Tesisini Açtı!

Ardeşengücü Spor Kulübü, Tesisleşme Projesi Kapsamında İlk Adımını Attı. Kulübe Kazanç Sağlaması Hedeflenen Keyif Cafe Geniş Katılımlı Bir Törenle Hizmete Açıldı.

Ardeşengücü İlk Tesisini Açtı!

Rize 2. Amatör Küme de Bu Yıl Ardeşen’i Temsil Edecek Olan Ardeşengücü Spor Kulübü, Kulübe Gelir Sağlama Projesi Kapsamında İlk Tesisleşme Çalışmasını Tamamlayarak Keyif Cafe İsmi Altında Yeni Bir İşyerini Hizmete Soktu.


Ardeşen Deniz Mahallesi, Çaykur Çay Fabrikası Karşısında Hizmet Vermeye Başlayan İşyerinin Açılışına Ardeşen Belediye Başkan Vekili Mehmet Yerebakan, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ofluoğlu, Dursun Ali Balsüzen, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Rauf Kemal Ural, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, Ardeşen Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Hemşin Özel İdare Müdürü Sultan Rauf Oğuz, İşadamı Tahsin Ocaklı, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Teknik Ekibi ve Sporcuları, Ardeşen Off-Road Kulübü Başkanı Hakan Kurnaz ve Kulüp yönetimi ve üyeleri, Ardeşengücü spor kulübü Başkanı Muhammet Tepegöz, yöneticileri, teknik ekibi ve sporcuları, Banka Müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kulüp Başkanı Muhammet Tepegöz yaptığı açıklama da, “Ardeşengücü Spor Kulübü olarak bu yıl yeni bir yapılaşma içerisine girerek çalışmalara başladık. Adeta sıfırdan başladığımız çalışmaları çok kısa sürede ilk tesisleşme sürecine kadar taşıdık. Bundan sonra ki süreç içerisinde bu işyerinden elde edeceğimiz geliri kulüp harcamalarında kullanarak kulübümüzü ayakta tutmaya çalışacağız. Bu yıl hedefimiz üst lige yükselmek olacak. Ben inanıyorum ki çalışmalarımız sonucunda Ardeşen ilçesini futbol da en iyi şekilde temsil edeceğiz.” Dedi.Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2013, 22:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73