banner72

Ardeşengücü ve Tunca Belediyespor'un Rakipleri Belli Oldu!

Bu Yıl Rize 2.amatör futbol liginde Ardeşen'i Temsil Edecek Olan Ardeşengücü ve Tunca Belediyespor'un yer aldığı gruplar ve fikstürü belli oldu.

Ardeşengücü ve Tunca Belediyespor'un Rakipleri Belli Oldu!

Kura çekimine Rize ASKF Başkanı Gafur BAYRAK,TUFAD ve Futbol İl Temsilcisi Bilal KARAFAZLIOĞLU,Futbol İl Temsilci Yardımcısı Cafer KURU,İl Hakem Atama Sorumlusu Memiş SANCAKTUTAN ve Kulüplerin temsilcileri katıldı.

İkinci Amatör Küme Büyükler Ligi Kura çekimi 9 Şubat 2013 Cumartesi günü Rize ASKF toplantı salonunda gerçekleşti.Kura çekimine Rize ASKF Başkanı Gafur BAYRAK, TUFAD ve Futbol İl Temsilcisi Bilal KARAFAZLIOĞLU, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Cafer KURU,İl Hakem Atama Sorumlusu Memiş SANCAKTUTAN ve Kulüplerin temsilcileri katıldı.

İkinci Amatör Küme  Büyükler Ligine 11 takımın katılımıyla 2 Gurup halinde Çift devre lig üsülune göre oynanacaktır.Guruplarında ilk üç sırayı alan takımlar play – off yapacaktır.Play – off müsabakaları Rize Ekrem Orhon sahasında tek devre lig üsülune göre oynanacaktır.Play off müsabakaları sonunda ilk üçe giren takımlar gelecek yıl Birinci Amatör Kümeye yükselecektir.İkinci Amatör Küme Büyükler Ligi 09-10 Mart 2013 tarihlerinde başlayacaktır.Rize ASKF Başkanı Gafur BAYRAK yaptığı açıklamada ikinci Amatör Kümenin centilmenlik içinde geçmesi dileklerini iletti. Bu yıl vize lisans ve filiz lisans işlemrilerini Rize ASKF de yapmakta olduklarını söyledi.İkinci tranfer dönemi 15 Şubat 2013 tarihıi son olduğunda transfer yapacak kulüpler evraklarını son güne bırakmadan bizlere teslim edip Trabzon Bölgeye göndereceklerini beyan etti.


A GURUBU                                           B GURUBU

1- GÜLBAHAR İSLAMPAŞA                          1-   ÇORAPCILARSPOR

2-  BÜYÜKKÖYSPOR                                    2-   KENDİRLİSPOR

3-  ARDEŞENGÜCÜSPOR                              3-  ÇAYELİ AŞIKLARSPOR

4-  KALESPOR                                              4-   SALARHASPOR

5-  PAZARSPOR                                            5- TUNCA BELEDİYESPOR

6-  FENERDENİZGÜCÜSPOR

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

GÜLBAHAR İSLAMPAŞA – FENERDENİZGÜCÜ

BÜYÜKKÖY – PAZARSPOR

ARDEŞENGÜCÜ – KALESPOR

—————————————————-

ÇORAPÇILARSPOR – SALARHASPOR

KENDİRLİ – ÇAYELİ AŞIKLARSPOR

TUNCA BELEDİYESPOR [ BAY ]

HABER:  OSMAN KÖSEOĞLU

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2014, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73