banner72

Ardeşenspor-İyidere Maçı Çarşamba Günü Oynanacak

Rize’de Futbol’un kalbi Çarşamba günü Rize Atatürk Stadında Atacak.

Ardeşenspor-İyidere Maçı Çarşamba Günü Oynanacak

Rize’de Futbol’un kalbi Çarşamba günü Rize Atatürk Stadında Atacak. 1. Amatör kümede tüm maçlarını kazanıp oldukça başarılı bir sezon geçiren ve Rize şampiyonu olan Ardeşenspor ile BAL liginden düşmeme mücadelesi veren İyiderespor Çarşamba günü kozlarını paylaşacak.

Ardeşenspor İyiderespor Karşılaşmasının tarihi Rize'de yapılan toplantıyla belli oldu.Toplantıdan çıkan karar doğrultusunda karşılaşma;
TARİH: 20 Nisan 2011 ÇARŞAMBA
SAAT: 14:00
YER : RİZE ATATÜRK STADI

İyidere Maçı öncesi açıklamalarda bulunan Ardeşenspor Genel Kaptanı Temel Türkoğlu şunları söyledi.


''  Birinci Amatör Ligi namağlup şampiyon olarak tamamladık ve önümüzde son bir engel kaldı. Bu maçı da kazanıp Ardeşensporumuzu olması gerektiği yerlere çıkartacağız. Bu sebeple taraftarlarımızdan bu maç için her zamankinden daha fazla destek vermelerini istiyoruz. Umuyorum ki onlarda bu isteklerimizi karşılıksız bırakmayıp Çarşamba günü takımlarının yanlarında olacaklardır.Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Gerek hazırlık maçlarında gerekse antrenmanlarda futbolcularımızın çok hırslı olduklarını görüyoruz. Onlarda galip geleceklerine inanmış durumdalar Allah'ın izniyle bu engelide aşıp adımızı Bölgesel Amatör Lige yazdıracağız.'' açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2011, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73