banner72

Ardoff ve Ardeşengücü Yine Sahnedeydi!

Ardeşen Off-Road Spor Kulübü, 60 Dakika Boyunca Susmadan Takımını Destekledi.

Ardoff ve Ardeşengücü Yine Sahnedeydi!

THF Bayanlar Süper Liginde, Ardeşen GSK ile Yeni Mahalle BSK Arasında Oynanan 16. Haftasında 8. Oyuncu Görevini Layıkıyla Yaptı.

Özellikle Ardeşen Off-Road Spor Kulübü ve Ardeşengücü Spor Kulübü’ne Mensup Taraftar Grupları 60 Dakika Boyunda Susmadan Takımını Destekledi ve Ardeşen GSK’nın Salondan Galip Ayrılmasına Büyük Katkı Sağladı.

Konuyla İlgili Açıklamalarda Bulunan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Maç Öncesi de Dediğimiz Gibi, Kader Maçımızda Taraftar Desteği Gerçekten Çok Önemliydi. Bu Önemi Bugün Oynadığımız Maçta Gördük. Taraftarımızın Durmaksızın Haykırarak Bizleri Desteklemesi Galibiyette Önemli Ölçüde Katkı Sağladı. Bugün Bir Kez Daha Ardeşen’deki Spor Kulüpleri Arasında Olan Güçlü Bağı da Görmüş Olduk. İlçemizi Türkiye Genelinde Elde Etmiş Olduğu Başarılarla Temsil Eden Ardeşen Off-Road Spor Kulübü ile Futbol da Temsil Eden Ardeşengücü Spor Kulübü, Tunca Belediyespor Kulübü ve Ardeşenspor Kulübü sporcuları ve mensuplarına katkılarından ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bu desteğin sezon sonuna kadar ve Play-Off karşılaşmalarında da devam etmesini çok istiyorum. Bizler de Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü olarak imkânlarımız ölçüsünde kendilerine desteğe hazırız.” Dedi.Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2013, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73