banner72

Arhavi'de Çocuklar İçin Dev Organizasyon

Çocuklar Doyasıya Eğlendiler

Arhavi'de Çocuklar İçin Dev Organizasyon

DG/Arhavi - İstanbul Kent Organizasyonu tarafından Arhavi Bayraktar Kültür Merkezinde gerçekleştirilen palyaço, illüzyon, animasyon ve müzik dinletileri etkinliğine vatandaşların ilgisi oldukça yoğundu. Özellikle, sahnede sergilenen palyaço ve animasyon gösterilerini çocuklar dikkatle izlediler.

http://img710.imageshack.us/img710/5632/bkmgosteriarhavi30.jpg

Geceye İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar, Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Filiz Bakırcı, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, İlçe Milli Eğitim Müdürü C.Erdal Kahya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, Kamu Kurum ve kuruluşların daire amirleri ile halktan ve çocuklardan oluşan kalabalık katıldı.

http://img85.imageshack.us/img85/6426/bkmgosteriarhavi16.jpg

Gecenin açılış konuşmasını Başkan Coşkun Hekimoğlu yaptıktan sonra Halk Eğitim Merkezi Halk oyunları ekibinin Artvin Yöresi oyunları gösterisiyle program başlamış oldu. Palyaço gösterileri ile birlikte devam eden gecede, çocuklar doyasıya eğlendiler. Yapılan animasyonlarda çocuklarla birlikte gösterilerini yapan ekip, sahnede onlara da bireysel yeteneklerini sunma fırsatı verdi. Gecede ayrıca müzik dinletileri de yapıldı. Vatandaşların da eğlendiği etkinliklerde, ayrıca illüzyon gösterileri de dikkat çekti. Yapılan etkinlikler gece boyunca devam etti ve gecenin sonunda başkan Hekimoğlu İstanbul Kent Organizasyonu ekibine teşekkür ederek kendilerine plaket verildi.
http://img710.imageshack.us/img710/5406/bkmgosteriarhavi14.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/1246/bkmgosteriarhavi29.jpg


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2010, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73