banner72

Artvin'de Genç Başkan'dan Ziyaret

Artvin'de CHP'nin 33'cü olağan kongresinde merkez ilçe başkanlığına seçilen Cüneyt Öztürk yeni yönetimdeki arkadaşlarıyla ziyaretlere başladı.

Artvin'de Genç Başkan'dan Ziyaret
Gençlik kollarında başarılı çalışmalarıyla bilinen Başkan Cüneyt Öztürk, yönetimdeki yeni arkadaşları ve gençlik kollarıyla beraber  ilçelerde yapılan kongrelere katılıp partililerle sohbet etti. Başkan Cüneyt Öztürk ve yeni yönetim daha sonra sırasıyla Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün’ü ve  CHP İl Başkanı Uğur Bayraktutan’ı ziyaret ettiler. Öztürk ve beraberindekiler daha sonra Artvin İl Emniyet Müdürü Muhsin Armağan’ı ziyaret ederek, Artvin Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan memurlara karanfil ve tatlı dağıttılar. Son olarak  Artvin Orman İşletme Şefliği’ni ziyaret gerçekleştiren CHPliler burada da  çalışanlara karanfil ve tatlı dağıttılar.
 
Türkiye tarihinin en temiz siyasi partisinde güçlü ve sağlam bir ekiple görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren CHPli genç Başkan Cüneyt Öztürk, kendisini bu göreve layık görenlere minnettar olduğunu ifade ederek çalışmalarının aralıksız devam edeceğinin altını çizdi.

Kaynak : 08 Haber

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2010, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73