banner72

Av. İdris Efendioğlu’na Özel Teşekkür!

Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, İstanbul Deplasmanında Kulübümüzü Ağırlayan Av. İdris Efendioğlu İçin Özel Bir Teşekkür Mesajı Yayımladı.

Av. İdris Efendioğlu’na Özel Teşekkür!

THF Bayanlar Süper Lig Ekiplerinden Ardeşen GSK’nın İstanbul Maltepe Deplasmanı İçin 5 Gün Boyunca Konakladığı İstanbul’da Takımımızı Özel Bir İlgi İle Ağırlayan Ardeşen’li Hemşerimiz AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Av. İdris Efendioğlu İçin, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu Teşekkür Mesajı Yayımladı.

Yaşaroğlu Mesajında Şunları Kaydetti;

Bayanlar Hentbol Süper Liginde Mücadele Eden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Kafilesinin 5 Gün Boyunca İstanbul’da Konaklaması İle İlgili Maddi ve Manevi Her Türlü Katkıyı Sağlayan, Maç Öncesi İstanbul’da Karşılanmamızdan, Maç Sonrası Uğurlanmamıza Kadar Her Türlü Organizasyonda Büyük Bir Özveri İle Yanımızda Duran Sayın AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Av. İdris Efendioğlu’na Başta Kulübümüz Yönetim Kurulu, Teknik Ekibimiz, Sporcu Kızlarımız, Kulüp Personelimiz ve Ardeşen’li Hemşerilerimiz Adına Sonsuz Teşekkürler Sunuyor, Katkılarının Karşılığında Elde Etmiş Olduğumuz Galibiyeti Kendilerine Armağan Ediyorum.” Dedi.

Yaşaroğlu Ayrıca, İstanbul'da Bulundukları Süre İçerisinde Kendilerine Her Türlü Organizasyonda Eşlik Ederek Destek Sağlayan İşadamı Deniz Dinçer'e, Ergün Çataloluk'a ve Sebia Tataroğlu'na Teşekkür Dileklerini İletti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2013, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73