banner72

Başbakan`ın acı kaybı

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan`ın dayısı 85 yaşındaki Kemal Mutlu, tedavi gördüğü İstanbul`da hayatını kaybetti.

Başbakan`ın acı kaybı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dayısı, Ali ve Saim Mutlu’nun ağabeyi, İşadamları Ali ve Mehmet ile Doktor Halil ve Mustafa Mutlu’nun babası, İşadamı Ali Yaşar Er, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sağlık, Sosyal ve Spor Daire Başkanı Adnan Er, Kredi Yurtlar Kurumu Bölge Müdürü Recep Ali Er, a haber Genel yayın Yönetmeni Cengiz Er, Danıştay Üyesi İbrahim Er ve Sandoz İlaç sanayi Muhasebe Müdürü Fatih Sultan Er’in dayısı Kemal Mutlu İstanbul’da yaşamını kaybetti. Merhum Kemal Mutlu’nun cenazesi 25 Ocak 2013 Cuma günü İstanbul ili Kasımpaşa ilçesi Kasımpaşa Merkez Camii’nde kılınacak Cuma Namazına müteakiben Okmeydanın Kulaksız Mezarlığındaki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın dayısı Kemal Mutlu, rahatsızlığı nedeniyle bir ay önce Rize`nin Güneysu İlçesi`nden İstanbul`a getirilerek, tedav/_np/3592/19023592.jpgi altına alınmıştı. Mutlu, bugün saat 11.30`da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Evli ve 7 çocuk babası olan Kemal Mutlu, yarın öğlen vaktinde İstanbul Kasımpaşa`da kılınacak cenaze namazının ardından Kulaksız Mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verilecek.

Kemal Mutlu, Başbakan Erdoğan`ın Sarıkamış`ta şehit olan dedesi Kemal Mutlu`nun adını taşıyordu.
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2013, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73