banner72

Başkan vatandaşları dinliyor

Başkan Gümrükçüoğlu, halk günü uygulaması nedeniyle bugüne kadar bin 500 vatandaşı dinledi.

Başkan vatandaşları dinliyor

Trabzon Belediye başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu vatandaşların istek ve sorunlarını dinlemek amacıyla başlattığı halk görüş saati uygulamalarını geleneksel hale getirdi.

Her hafta başvuru yoğunluğuna göre 1 ya da iki gün düzenlenen halk görüş saatleriyle Başkan Gümrükçüoğlu bugüne kadar yaklaşık bin 500 vatandaşla makamında yüz yüze görüştü.

Alışılmışın dışında vatandaşlarla tek tek makamında görüşen Başkan Gümrükçüoğlu sorunları kendini not ederken çözüm üretmek için de başkan yardımcıları ve birim amirlerine talimat veriyor.

Başkan Gümkürçüoğlu düzenledikleri halk görüş saatleriyle vatandaşlarla yüz yüze görüşme imkânı bularak istek ve önerilerin dinlediklerini belirterek, � Başvuru yoğunluğuna göre haftada bir veya iki gün yaptığımız halk görüş saati uygulamasıyla vatandaşlarımızın sorun, istek ve önerileri dinleyerek çözümler üretmeye gayret ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu uygulama ile birlikte bugüne kadar bin 500 vatandaşımızla görüştük. Vatandaşlar sadece belediye hizmetleri için değil eğitim, sağlık ve iş ve diğer sorunları için de taleplerde bulunuyorlar. Elimizdeki imkânlar ölçüsünde sorun ve isteklerine çözüm bulma noktasında gayretlerimizi sürdürüyoruz� şeklinde konuştu.


Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2010, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73