banner72

Benim İçin Üzülme Ekibi, Ardeşen’de!

Bölgemizde Çekimleri süren Benim İçin Üzülme Dizi ekibi, Ardeşen’e Gelerek Öğrencilerle Buluştu.

Benim İçin Üzülme Ekibi, Ardeşen’de!

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Sosyal Etkinlik Projesi Kapsamında, Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Organizesi Kapsamında Ardeşen Anadolu Öğretmen Lisesi Fotoğrafçılık Kulübü Tarafından ‘’Benim İçin Üzülme’’ Dizi Ekibinin Konuşmacı Olarak Katıldığı Söyleşi Etkinliği Düzenlendi.

Benim İçin Üzülme Dizisinin Davut’u Necmeddin Çobanoğlu, Yaşar’ı Mehmet Polat, Öğrencilerle Buluşarak 2 Saatlik Bir Söyleşi Gerçekleştirdi.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşiye okul idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri katılırken, dizi oyuncuları büyük ilgi gördü.

Karadeniz’in gerçekten yaşanılacak bir bölge olduğunu söyleyen Mehmet Polat, “Laz ve Karadeniz’li ayrımını ben bu bölgeye geldiğimde anladım. Laz insanı gerçekten çok sıcak ve cana yakın. Bu insanların içinde olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bölgeniz gerçekten yaşanılabilecek bir bölge.” Dedi.

Söyleşi, okul aile birliği yöneticilerince düzenlenen hediye merasiminin ardından son buldu.Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2013, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73