banner72

Bu köy ilk kez milletvekili gördü

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Rize`nin Köylerini Gezmeye Devam Ediyor

Bu köy ilk kez milletvekili gördü
Bugüne kadar Rize`nin bir çok köyüne giden ve köyde yaşayan vatandaşlarla birebir görüşen Karal geçtiğimiz gün de Rize`nin Kalkandere ilçesinde bulunan sekiz köyü karış karış gezerek, burada ki muhtarlar ve köyde yaşayan vatandaşlarla sohbet etti, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Rize`nin Kalkandere ilçesinde bulunan Ormanlı Köyü, Hüseyin Hoca Köyü, Yokuşlu Köyü, Çayırlı Köyü, Kayabaşı Köyü, Hurmalık Köyü, Soğuksu Köyü ve Esentepe  köylerini ziyaret eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, köyde yaşayan vatandaşlar ve köy muhtarları tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

'Cumhuriyet tarihinde hiç bir Milletvekili bizleri köyümüzde ziyaret etmemişti` diyen köy muhtarları ve vatandaşlar, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal`a teşekkür ederek, köyde karşılaştıkları zorlukları, ihtiyaçlarını ve süregelen çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kalkandere köylerinde vatandaşlara seslenen Karal ise "Elimizden geldiğince sizlerin ayağına kadar gelerek sizlerden gelen talepleri dinlemeye ve çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın Ankara`ya Kadar zahmet etmelerini değil , bizzat vatandaşımızın yanına giderek, meseleleri yerinde dinlemeye ve çözmeye gayret ediyoruz. Ben her hafta sonu Rize`deyim. Fırsat buldukça memleketimize gelip vatandaşlarımızla birlikte olmaya çalışıyorum. İnşallah bu sürdürdüğümüz ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2013, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73