banner72

Büyük Taraftara, Büyük Galibiyet! Ardeşen GSK Yıktı Geçti!

THF Bayanlar Süper Liginin 16. Haftasında, Kendi Evi ve Seyircisi Önünde Yeni Mahalle Belediyespor’u Ağırlayan Ardeşen GSK Karşılaşmadan 29-26 Galip Ayrıldı. Ardeşen GSK’lı oyuncular, Teknik Ekip ve Taraftar Maç Sonrası Ankara Havası Oynayarak Galibiyetlerini Kutladı.

Büyük Taraftara, Büyük Galibiyet! Ardeşen GSK Yıktı Geçti!

Türkiye Hentbol Federasyonu Bayanlar Süper Liginin 16. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı.

Bu Hafta Kendi Evi Ve Seyircisi Önünde Ankara Ekibi Yeni Mahalle Belediyespor’u Ağırlayan Karadeniz Temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Karşılaşmadan 29-26 Galip Ayrılarak Puanını 19’a Yükseltti.

Ardeşen GSK’lı oyuncular, Teknik Ekip ve Taraftar Maç Sonrası Ankara Havası Oynayarak Galibiyetlerini Kutladı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Kapalı Spor Salonunda Oynanan Karşılaşmanın İlk Yarısı da 15-09 Ardeşen GSK Üstünlüğünde Tamamlanmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

TARAFTAR SALONA SIĞMADI!

Sezon Başından bu Yana Hentbol Camiasında Büyük Yankı Uyandıran Ardeşen GSK Taraftarı, Bu Haftaki Karşılaşmada Salona Sığmadı. 3 Binden Fazla Taraftar Salonu Hınca Hınç Doldururken, Çok Sayıda Taraftar Karşılaşmayı Merdivenlerde Oturarak ve Ayakta İzledi.

Karşılaşmayı Ayrıca, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen GSK Başkanı Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yeni Mahalle Belediyespor Başkanı Mesut Bolatcan ve davetliler izledi.

ANKARA EKİBİNİ, ANKARA HAVASI İLE UĞURLADILAR!

Maç Sonrası Tribünlerden Salona İnan yüzlerce Ardeşen GSK Taraftarı ‘Ankara’nın Yolları’ İsimli Şarkı Eşliğinde Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, Takım Kaptanı İlke Şen ve Oyuncuları Karşılaşrına Alarak Bir Süre Ankara Havası Oynadılar.

Ardeşen Gençlik Spor Kulübü: 29 – Yenimahalle Belediyespor: 26

Salon: Ardeşen Meslek Yüksek Okulu

Hakemler: Mahmut Boyraz, Ebubekir Boyraz

Ardeşen Gençlik Spor Kulübü: Jelena, (Serpil), Rüveyda 3, Neslihan 7, Mesude 3, Mehtap 5, Buket 6, İlke 4, Yasemin, Çiğdem 1

Yenimahalle Belediyespor: Öznur (Funda Uçar) (Nur Elif), Esra 3, Gülay 4, Ayşe Ceren 2, Nergiz 3, Funda Karabay 6, Anastatia 1, Elif Esin 1, Beyza 5, Elif Sula 1

İlk yarı: 15-9

İki dakika cezası alanlar: Rüveyda (2), İlke, (Ardeşen Gençlik Spor Kulübü), Esra, Elif Sula, Nergiz, Ayşe Ceren (Yenimahalle Belediyespor)

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2013, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73