banner72

Çamlıhemşin'de Sahipsiz Sokak Köpekleri Endişe Yaratıyor.‏

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi'nde son günlerde çoğalan sahipsiz sokak köpekleri ilçe halkını rahatsız ediyor.

Çamlıhemşin'de Sahipsiz Sokak Köpekleri Endişe Yaratıyor.‏
CEMİL KUS'un haberi....
İlçe merkezinde işyerlerinin önünde ve çöp konteynirlerinin yanlarında çok sıkca görülen köpeklerin ilçe esnafının dükkan önünde bulunan malzemelerine zarar vermesi ilçe esnafını rahatsız ediyor.
İLÇE'DE ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLER TEDİRGİN
Çamlıhemşin ilçesine bağlı okullarda okuyan öğrenci ve görev yapan öğretmenler ilçe merkezinde bulunan bu köpekler yüzünden yalnız olarak sokaktan geçemediklerini belirtirken ''Sahipsiz köpekler bizleri endişelendiriyor, öğrencilerimiz Okullara gelirken velileri eşlik etmeden gelemiyorlar. Belediyenin bu konuda dahada duyarlı olmasını bekliyoruz'' dedi.
SOKAKTAN GEÇEN VATANDAŞLAR RAHATSIZ OLUYOR
Çamlıhemşin'de bulunan ilçe halkının elinde bulunan yiyecek malzemelere saldıran bu köpekler vatandaşları korkuturken ilçe'de İnşaat işi yapan Bilal Sarıtaş ''İlçemizde son zamanlarda sokak köpekleri çoğamaya başladı.Evimize aldığımız yiyecek malzemelerimizi elimizde taşıyamaz olduk. Komşumuzun kızının kasaptan alıp eve getirdiği ete saldıran köpeğin elinden kız çocuğunu zor kurtardım. Elimizde bulunan yiyecek poşetlerine saldırıyorlar. Yetkililerin bu olaya el atmasını istiyoruz'' dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2013, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73