banner72

Çaykur Paketleme de, Benim İçin Üzülme Çekimleri Sürüyor!

Mahsun Kırmızıgül’ün reyting rekorları kıran “Benim için üzülme” Dizisinin çekimleri senaryo gereği , Buke ile Harun’un işçi olarak çalıştığı Çaykur’a ait , 100.yıl paketleme fabrikasında çekimlere ara vermeden devam edildi.

Çaykur Paketleme de, Benim İçin Üzülme Çekimleri Sürüyor!

Mahsun Kırmızıgül’ün reyting rekorları kıran “Benim için üzülme” Dizisinin çekimleri senaryo gereği , Buke ile Harun’un işçi olarak çalıştığı  Çaykur’a ait , 100.yıl paketleme fabrikasında çekimlere ara vermeden  devam edildi.

Bir  televizyon kanalında yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran , Karstan  Karadeniz’e babasıyla birlikte  mevsimlik işçi olarak çalışmaya gelen Dünyalar güzeli  Büke’ ye aşık iki Karadenizli gencin konusunu dramatik biçimde  işleyen , aynı zamanda Karadeniz Kültürünü tam olarak yansıtmasa da , bugüne kadar  televizyonlarda izlenme oranı en yüksek  Karadeniz filmi  olma özelliğini taşıyor  benim için üzülme dizisi.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı , benim beş yıl emek sarf edip görev yaptığım Çaykur’a ait 100. yıl paketleme fabrikasına gidip , dizinin çekimlerinin yapıldığı film setine gidip , dizinin çekimlerini ve oyuncularını yakından görme imkanım oldu.

Dizin gelecek bölümlerinde heyecan kasırgası esecek gibi görünüyor! Çünkü  çıplak gözle görüp izlediğim çekimlerde , Buken’nin platonik aşk yaşadığı Harun , yardım maksadıyla Buke’nin yanına bir kaç kez gidince , orada bulunan uzun boylu bir gençle ağız dalaşı  yapıp bol bol kavga ediyor.

Çaykur’un kendi çalışanlarıyla  film ekibinin figüranlarının  yan yan aynı makinelerde  uyumlu bir şekilde çalışmaları oldukça ilgi çekiciydi.

Çekimlerin Devre arasında dizinin başrol oyuncuları Buke (Fulya  Zenginer) ve  Harun ( Eren Hacısalihoğlu) ile tanışma fırsatım oldu. Dizide genellikle hep üzüntülü dram yaşayan biri olarak tanıdığımız Buke’yi set dışında oldukça neşeli ve güleryüzlü olarak gördüm.

Gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı  başta  dizinin baş  rol oyuncuları  Fülya Zenginer ve Eren Hacısalihoğlu olmak üzere tüm dizi seti ekibineteşekkür ediyoruz.

Niyazi Harun Çay Paketleme Fabrikası Buke Benim için Üzülme  100. Yıl Çay Paketlemede Dizi Çekimleri Aralıksız Devam Ediyor Niyazi Harun Çay Paketleme Fabrikası Buke Benim için Üzülme  100. Yıl Çay Paketlemede Dizi Çekimleri Aralıksız Devam Ediyor Niyazi Harun Çay Paketleme Fabrikası Buke Benim için Üzülme  100. Yıl Çay Paketlemede Dizi Çekimleri Aralıksız Devam Ediyor Niyazi Harun Çay Paketleme Fabrikası Buke Benim için Üzülme  100. Yıl Çay Paketlemede Dizi Çekimleri Aralıksız Devam Ediyor

(Osman Köseoğlu)

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2013, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73