banner72

Çaykurspor Madalya Peşinde

Türkiye Güreş Federasyonunun, genç erkekler grekoromen grup müsabakalarına katılmak üzere Malatya iline giden, Çaykurspor Kulübü güreşçilerinin hedefi birçok madalyayla Rize`ye dönmek.

Çaykurspor Madalya Peşinde

Malatya İnönü Kapalı spor Salonunda üç gün devam edecek olan müsabakalara Rize, Malatya, Adıyaman, Ağrı, Artvin, Ankara, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, İstanbul, Kars, Kayseri, K. Maraş, Kilis, Mardin, Muş, Bayburt, Tunceli, Şanlıurfa, Osmaniye, Van, Şirnak, Siirt, Batman, Trabzon ve Iğdır illerindeki güreş kulüplerinin güreşçileri katılacaktır.

Türkiye Genç Erkekler Grekoromen grup müsabakalarına, Çaykurspor Kulübü Güreş Antrenörleri Mehmet Kalyon ve Ahmet Kopuz ile birlikte değişik kilolarda güreşen,  Sefa Çağatay Hapeloğlu, Okan Yılmaz, Emrah Karabela, Ömer Gavuz, Erdem Şafak, Samet Bal, Adem Ali Demirci, Uğur Zurnacı, İbrahim Tığcı, Harun Miraç Sofuoğlu, Halil Mete Kopuz ve Murat Özgen isminden oluşan 12 güreşçiyle temsil ediyor. Malatya Öğretmenler evinde konaklayan Çaykurspor Kulübü kafilesindeki İdareci, Antrenör ve Sporcu kafilesi, Rize’yi ve Çaykur’u Türkiye’nin değişik 33 şehrinden gelen güreşçilerin katıldığı bu müsabakalarda en iyi şekilde  temsil etmekten gurur duyduklarını ve bu yarışmalarda kendilerine ve kulüplerine her türlü maddi ve manevi desteği sağlayan, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat SÜTLÜOĞLU’na teşekkürlerini ileterek, Rize’ye mutlaka madalyayla dönmek içim mücadele yapacaklarını dile getirdiler. HABER: B. ALİ KAVALCI-MALATYA
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2013, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73