banner72

Çırakoğlu'na Ardeşen'den Tam Destek

Çay Kanununa Karşı Çıkan Çırakoğlu’na Ardeşen Destek Çıktı

Çırakoğlu'na Ardeşen'den Tam Destek

Geçtiğimiz Günlerde Partisinin Ardeşen Teşkilatında Lazhaber.com’un sorularını yanıtlayan Ak Parti Rize Milletvekili Lütfü Çırakoğlu Çay Kanun Tasarısına Karşı Olduğunu Söylemiş ve Ak Parti’nin Diğer Milletvekili Olan Ali Bayramoğlu’ndan Tepki Almıştı. Çırakoğlu’nun bu Açıklamalarına Memleketi Ardeşen’den İse Tam Destek Geldi.
    Konuyla ilgili olarak sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Ömer Faruk Zenginal’ın sorularını yanıtlayan Ardeşen Çay Müstahsilleri Temsilcileri Sözcüsü ve aynı zamanda s.s 53–11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Balcı açıklamalarından ötürü Ak Parti Rize Milletvekili Lütfü Çırakoğlu’na sonsuz teşekkürlerini iletirken, her zaman ve her platforma çay kanun tasarısı ile ilgili Çırakoğlu’nun çay üreticilerinin yanında olduğu müddetçe Ardeşen’li çay üreticileri olarak da kendilerinin Çırakoğlu’nun arkasında olacaklarını söyledi.
    Çırakoğlu’nun kamuoyuna yaptığı açıklamanın bir cesaret işi olduğunu belirten Balcı, “Gerçekten de Çırakoğlu yaptığı açıklama ile bir milletvekili’nin milletin temsilcisi olduğunu göstermiştir. Eğer bir milletvekili milleti temsil ediyorsa ki milletin vekilidirler. Bu nokta da eğer millet perişan olacak bir yasa çıkıyorsa veya millete zarar gelecek bir harekette bulunuluyorsa bunu engellemek buna karşı çıkmak 1. derece de milletvekillerinin buna sahip çıkması görevleridir. Çırakoğlu da son yapmış olduğu açıklamada bu görevi layığı ile yerine getirmiştir ve biz kendisinden de son derece gurur duyuyoruz.” Dedi.

İŞTE ÇIRAKOĞLU'NUN O AÇIKLAMASIGüncelleme Tarihi: 03 Şubat 2010, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73