banner72

Denizli bu sözlere çok güldü!

Çaykur Rizespor`un teknik direktör Mustafa Denizli, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı `yı makamında ziyaret etti. Kendisine atma türkü söyleyen şairin sözleri üzerine kahkahaya boğulan Denizli, Belediye Başkanına &`;Transferi var mı, bonservisine ne istersiniz” diye sordu.

Denizli bu sözlere çok güldü!
Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baltacı ile birlikte Rize Valisi Nurullah Çakır’ı ziyaret eden Denizli, ardından Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’yı makamında ziyaret etti. Bakırcı’nın “Hocam bu sene şampiyon olacak mıyız?” sorusuna “İnşallah” cevabını veren Denizli, kamuoyunun desteğini beklediklerini söyledi. Ziyaret sırasında belediyede çalışan yöresel şairlerden Ahmet Çakar, Denizli’ye hitaben atma türkü söyledi. Çakar’ın söylediği dizeler şöyle:

“Birkaç tane diyeyim olmaz ki bana zahmet

Kendimi tanıtayım Rizeli şair Ahmet


Rize’ye hoş geldunuz önce diyelum size

Coşkuyla yükselmeyi bekliyor bizden Rize


Ben habu türküleri döküyorum ağıta

Hediye edeceğum yazdum onları kağıda


Rize ömründe iki büyük transfer yaptı

Biri sayın başkanım birisi de Denizli”


Şairin sözleri üzerine kahkahaya boğulan Denizli, Belediye Başkanına “Transferi var mı, bonservisine ne istersiniz” diye sordu. Görüşme daha sonra basına kapalı olarak devam etti.Ziyaret sırasında Denizlİ`yi Başkan Yardımcısı Osman Karavin ile Özel Kalem Müdürü Ali Osman Arslan karşıladı. 


 Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2013, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73