banner72

Denizli, Kalan 10 maç için konuştu

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, son iki maçta gol yememelerinin istedikleri kıvama geldiklerini göstermediğini, daha iyi olmaları gerektiğini söyledi.

Denizli, Kalan 10 maç için konuştu
Denizli, Mehmet Cengiz Tesisleri`nde idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi bir seri yakaladıklarını belirterek, "Yedi maçta yakaladığımız 15 puanlık serinin üzerine bir kaç puan daha koyarsak iyi olur. Önümüzde beş maç üzerinden 10 maçlık iki serimiz var. Burada topladığımız puan barajına ulaşırsak da her şey normal yolunda gidiyor demektir. Ligde daha keyifli bir dönem başlıyor" dedi.

Ligde sürpriz sonuçların sürekli olduğunu ifade eden Denizli, "Önemli olan biz sürpriz yaşamayalım. Başkalarının sürprizleri bizim için önemli değil. Biz kendi yolumuzda emin adımlarla ilerlemek zorundayız. Yeni bir döneme giriyoruz. Bir içeride bir dışarıda maçlar oynayacağız. Bu dönemde gerekli puanı toplayacağımıza eminim" diye konuştu.

Ligde alt ve üst sıradaki takım ayırımının doğru olmadığını dile getiren Denizli, şöyle devam etti:

"Ankaragücü, Tavşanlı Linyitspor, Kartalspor, Göztepe maçlarına bakıyorsunuz değişik sonuçlar çıkıyor. Bu ligin altı üstü yok. Daha iyi olmak için çabalayacağız. Son iki maçta gol yemememiz istediğimiz kıvama geldiğimizi göstermez, daha iyi olacağız. Daha iyi olup gol yemememiz önemli. Ufak tefek hatalarımız var. Gol yememek başka bir şey. Son iki maçta rakibe fazla pozisyon vermedik. Bizim önemli pozisyonlarımız var. Ama bu yeterli değil, hep daha iyisi vardır. Mutlaka bir basamak ileri gitmenin peşindeyiz. Oyun olarak mesafe katettik. Sonuçtan çok oyun olarak katedilen mesafeden mutluyuz."

Denizli, yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlıkları bulunan Cenk Ahmet ve Serhat Akyüz katılmadı. Futbolcular koşunun ardından Stefano Moreno yönetiminde kondisyon ağırlıklı çalışma yaptı. Antrenman ilk yarım saatin ardından basına kapalı devam etti.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2013, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73