banner72

DSP Ardeşen İlçe Başkanlık Seçimi Yapıldı

Hasan Sual 3.Defa DSP İlçe Başkanlığına Seçildi

DSP Ardeşen İlçe Başkanlık Seçimi Yapıldı

Sabri Aslışen'in Haberi...

Demokratik Sol Parti (DSP) Ardeşen İlçe Başkanlığı Genel Kurulu yapıldı. DSP İlçe Başkanlığı binasında yapılan genel kurulda mevcut başkan Hasan Sual, tek listeyle girdiği seçimde yeniden başkanlığa getirildi.
     DSP’nin Ardeşen İlçe kongresine, DSP Rize İl Başkanı Niyazi kaptan, Merkez İlçe Başkanı Alparslan Kuru, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, Ardeşen Belediyesi Meclis Üyelerinden Saltuk Deniz, DSP’nin ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
     DSP İlçe Başkanlığına 3.defa seçilen Hasan Sual, genel kurul sonunda yaptığı konuşmasında “Siyasi hayatımda DSP’de üçüncü dönemim olacak. Kongreye gösterilen yoğun ilgiden dolayı partililere teşekkür ediyorum. Yeni dönem de ilçemiz için daha etkili çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. DSP olarak kısır politikalarla asla zaman öldürmeyeceğiz. İlçemiz için olumlu olan her yatırıma destek verip, bitirilmemiş yarım kalan çalışmaların da takipçisi olacağız. Bazıları gibi kavga edip tatsızlık oluşturmak için değil dün olduğu gibi bugünde hizmet için varız. Bunları ileriki günlerde tüm Ardeşenlilerle paylaşacağız “ dedi.

      Sual, kendisi ile beraber DSP Ardeşen İlçe Başkanlığına seçilen yeni yönetim kurulunun görev dağılımı iki hafta içinde tamamlanacağını belirtti.

      Tek liste halinde girilen seçimde üçüncü kez DSP Ardeşen İlçe Başkanı seçilen Hasan Sual’ın listesinde şu isimler yer aldı; Osman Oğuz, Alirıza Konakçı, Cumali Buçan, Mehmet Aydır, Ayhan Ayartepe, Ertan Okumuş, Hacı Ömer Tiryaki, Taylan Demircioğlu, Hakkı Bayrak ve Ali Rıza Susuz.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2010, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73