banner72

Durak; Bu Coşkuyu Bize Yaşatan Taraftarımıza Teşekkürler!

Ardeşen GSK’nın Tecrübeli Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, Kendi Evi ve Seyircisi Önünde 29-26 Mağlup Ettikleri Yeni Mahalle Belediyespor Maçı Sonrası Konuştu.

Durak; Bu Coşkuyu Bize Yaşatan Taraftarımıza Teşekkürler!

THF Bayanlar Süper Liginde Yeni Mahalle Belediyespor’u 29-26 Mağlup Ederek 19 Puan’la 4. Sıradaki Yerini Koruyan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübünde Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, “Bu Coşkuyu Bizlere Yaşatan Taraftarımıza Çok Teşekkür Ediyorum. Onların Varlığı, Bizleri Hedeflediğimiz Avrupa Kupası Yolunda Başarılı Kılacaktır.” Dedi.

Lig’de Elde Ettikleri Galibiyetle Avrupa Kupası Play-Off’ları İçin Büyük Avantaj Elde Ettiklerini İfade Ederek, “Takımımız her geçen gün, üzerine başarı katarak ilerliyor. Taraftarımız da aynı şekilde her geçen gün daha büyük destek vererek bizleri güvende hissettiriyor. Ligin başında da ifade ettiğim gibi, ileride seyri ve zevki daha güzel maçlar izleteceğimiz sözünü vermiştim. Bugün de bu sözümüzü yerine getirdiğimizi kanıtladık. Yarınlar çok daha iyi olacak. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, oyuncularıyla ve taraftarıyla bu kadar bütünleşen bir ekip Türkiye’de yok. Bu avantaj da bizleri başarılı kılıyor. Ligin bitimine 2 maç kaldı. Önümüzde ki 2 hafta, ligde düşme mücadelesi veren Orduspor ve Araç Belediyespor karşılaşmaları var. Bu karşılaşmalardan da galibiyetle ayrılarak ligi 4. Sırada bitirip, Avrupa Kupası Play-Off’larına avantajlı katılmak istiyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2013, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73