banner72

Eşinin arkasından göz yaşı döktü

ARTVİN`in Hopa İlçesi`nde beyin felci geçiren 66 yaşındaki Ayşe Arslan dün gece Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı, ancak hastanenin yoğun bakım ünitesinde yer bulunamadı. Yapılan araştırmalar sonucu Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde yer bulununca Arslan, helikopter ambulansla Samsun`a gönderildi

Eşinin arkasından göz yaşı döktü
Hopa’daki evinde dün gece beyin felci geçiren Ayşe Arslan, kaldırıldığı Hopa Devlet Hastanesi’nde ambulansla Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak hastanenin Yoğun Bakım Ünitesi’nde yer olmayınca hasta için çevre illerdeki hastaneler araştırıldı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yer bulununca Arslan, Rize İl Sağlık Müdürlüğü’nün temin ettiği helikopter ambulansla bugün Samsun’a sevk edildi.Bu sırada Vahittin Arslan, helikopterin arkasından gözü yaşlı olarak eşini uğurladı.
 
Engin Arslan felç geçiren annesinin tedavisinin yoğun bakım ünitesinde yapılması gerektiğini ancak yer bulunamadığını belirterek “Gece boyu yoğun bakım ünitesi aradık ancak bulamadık. Sağlık Bakanlığı’nın 184 nolu hattını defalarca aradık, sonuç alamadık.  Bu sabah Samsun’da yer bulunabildi. Bizde şimdi karayolu ile Samsun’a gideceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2013, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73