banner72

Gazeteciler yeni hedefler belirledi

Daha güçlü bir yönetim oluşturan 53 Gazeteciler Derneği yönetimi toplanarak yeni hedefler belirledi. Fotoğraf sergisi, fotoğraf eğitim kursu, ingilizce kursu, eğitim seminerleri, spor toto ile ortaklaşa panel ve vefat eden gazetecilerin isminin yaşatılması gündemdeki ilk başlıklar oldu.

Gazeteciler yeni hedefler belirledi
Geçtiğimiz hafta yapılan 53 Gazeteciler Derneği kongresinin ardından toplanan yönetim kurulu Yakamoz Restoranda bir araya gelerek yapacakları çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Yemekte konuşan dernek başkanı Mustafa Bayrak “ Aramıza yeni iki arkadaşımız katıldı. Daha güçlü bir yönetim oluşturduk. Mesleğinde duayen iki isim yönetimimize katıldı. Gazeteciler Derneğinde ben yok, biz varız, yapılacak olan her türlü aktiviteye açığız ve tüm arkadaşlarımın görüş ve önerileri konusunda birlikte hareket edeceğiz, ufkumuz açık, geleceğimiz aydınlıktır, asla görevden kaçmayız, önemli olan Rize’miz ve Rize’mizin menfaatleridir. Meslek kuruluşu olarak mesleki olarak neler yapabiliriz bu konuda sizlerin desteğini ve önerilerini bekliyorum” dedi.


Bayrak konuşmasında meslekten ebediyete göç eden meslektaşlarının isimlerinin yaşatılması konusunda adım atılmasını isteyerek” Ebediyete göç eden arkadaşlarımız yıllarca Rize’nin sorunlarını gündeme taşıdılar ancak unutulmaya yüz tuttular, yönetim olarak bu meslektaşlarımızın isimlerini yaşatmak bizim asıl görevimizdir” dedi.

Toplantıya katılan Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamit Suyabatmaz`da yeni yönetime başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2013, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73