banner72

Giresun Hacettepe'yi gözüne kestirdi

Hacettepe ile karşılaşacak olan Giresunspor'un ikinci başkanı İhsan Yarkın, play-off iddialarını daha da kuvvetlendirmek için kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Giresun Hacettepe'yi gözüne kestirdi
Yarkın, yaptığı açıklamada, Hacettepe maçını kazanarak yeni bir galibiyet serisi başlatmak istediklerini ifade ederek, ''Kocaelispor engelini 3-0 gibi net bir skorla kayıpsız geçtiğimiz için mutluyuz, ancak bu galibiyetin daha da anlam kazanması için Hacettepe'yi de mağlup etmemiz gerekiyor'' dedi.
Hacettepe karşılaşmasını play-off yolundaki en önemli virajlardan biri olarak gördüklerini ifade eden Yarkın, şöyle konuştu: ''Maçı kazanarak ikide iki yapmak ve lige ağırlığımızı iyice koymak istiyoruz. Play-off iddiamızı daha da kuvvetlendirmek için kazanmak zorundayız. Bizim tek bir hedefimiz var o da play-off'a kalmak. Bu hedefe ulaşmak için önümüzdeki her maçı bir final olarak gördüğümüzü daha önce defalarca söylemiştik. Hacettepe maçı bizim için çok kritik bir maç. Alacağımız 3 puanın ligde bizi nasıl bir konuma getireceğinin farkındayız. Rakibimizin ligin alt sıralarında bulunmasına aldanmıyoruz. Biz her rakibimizi önemsiyoruz. Hacettepe karşılaşmasından sahadan galibiyetle ayrılarak yolumuza devam etmek istiyoruz.''

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2010, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73