banner72

HEMŞİN'DE GÖNÜL ELÇİLERİ BOŞ DURMUYOR

Hemşin'de Gönül Elçileri olarak örnek çalışmalar yapan öğretmen ve idarecilere ilçe Kaymakamı Faruk Erdem tarafından teşekkür belgesi verildi.

HEMŞİN'DE GÖNÜL ELÇİLERİ BOŞ DURMUYOR

Hemşin Lisesi Matematik Öğretmeni Yasemin Yurtsever liseden 4 öğrenciye evinde hiçbir karşılık almadan haftanın 2 günü matematik dersini verirken, Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Tohumcu da mangala, satranç, voleybol, badminton ve masa tenisi oyunlarını öğrenmek isteyen öğrencilere haftanın 4 günü ücretsiz ders verdi.

Merkez Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Tuğba Çeri Gönül Elçileri Projesi kapsamında Hemşin Lisesinde eğitim gören bir öğrenciyi evinde misafir ederek Türkçe dersi verdi. Yine İlçe Milli Eğitim Müdürü Azim Önal ise yaygın ve örgün eğitimdeki Gönül Elçileri çalışmalarını planlayıp uygulaması ve diğer kanun kurum ve kuruluşlarına da bu konuda rehberlik etmesi nedeniyle ödüle layık görülü.

hemsin.20130321064057.jpg

Hemşin Kaymakamı Faruk Erdem, ilçelerinde Gönül Elçileri Projesi kapsamında bu gibi örnek davranışların bundan sonra da artarak devam etmesini temenni ederek, belgeleri ilgililere verdikten sonra birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2013, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73