banner72

İnternette Tanıştı Hakkariye Kaçıp Evlendi

Rize'de yaşayan Dilek Karakaş, internette bir sohbet sitesinde tanıştığı Hakkarili Ferhat Aydemir ile kaçarak, Hakkari'de evlendi.

İnternette Tanıştı Hakkariye Kaçıp Evlendi

Rize'de yaşayan Dilek Karakaş ile internetteki bir sohbet sitesinde tanışan Hakkarili Ferhat Aydemir, arkadaşlığını ilerleterek, bir süre sonra Rize'ye gitti.
Burada ilk kez yüz yüze görüşen Karakaş ile Aydemir, evlenme kararı aldı. Karakaş'ın ailesinin, karara karşı çıkması üzerine Aydemir, genç kızı alarak Hakkari'ye getirdi.
Hakkari Belediye Lokalinde genç çift için görkemli bir düğün töreni yapıldı.
Dilek Karakaş, ailesinin Hakkari'ye gelin olarak gelmesine izin vermemesi üzerine kaçtığını belirterek, "Pişman değilim. Daha önce televizyonda toplumsal olaylarla gündeme gelen Hakkari'ye gelin olarak geleceğim, aklımın ucundan bile geçmemişti. Hakkari çok güzel, insanları da sıcak kanlı" dedi.
Damat Ferhat Aydemir ise Dilek Karakaş'ı kaçırmak için Rize'ye gitmediğini ifade ederek, "Ailesinin karşı çıkması üzerine bir anlık kararla kaçırdım. Böyle olmasını istemezdim. Ailesinin de bu düğünde olmasını isterdim. Her şeye rağmen mutluyuz" diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2010, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73