banner72

İspir-Erzurum Kara Yolunda Çığ Düştüğü İhbarı

Erzurum'un Aziziye Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, ''Erzurum-İspir kara yolunun Rizekent köyü yakınlarında çığ düştüğü ihbarı geldi.

İspir-Erzurum Kara Yolunda Çığ Düştüğü İhbarı

 

Erzurum'un Aziziye Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, ''Erzurum-İspir kara yolunun Rizekent köyü yakınlarında çığ düştüğü ihbarı geldi. Karayolları ekiplerimiz ve jandarmamızı bölgeye yönlendirdik'' dedi.

Çobanoğlu, yaptığı açıklamada, Erzurum-İspir kara yolunun Rizekent köyü yakınlarında, jandarmaya çığ düştüğü ihbarının geldiğini belirtti.

İhbar üzerine hemen Karayolları ve jandarma ekiplerinin bölgeye yönlendirildiğini ifade eden Çobanoğlu, şunları kaydetti:

''Erzurum-İspir kara yolunun Rizekent köyü yakınlarında çığ düştüğü ihbarı geldi. Karayolları ekiplerimiz ve jandarmamızı bölgeye yönlendirdik. Çığın ana yolda olduğu söyleniyor. Jandarma komutanımız da bölgeye gitti. Ancak kendisine şu an telefonla ulaşamıyoruz. O bölgede telefon çekmiyor olabilir. Yarım saat veya 1 saat sonra konuyla ilgili daha sağlıklı bilgi sahibi olacağız.''

Çobanoğlu, çığın ana yolda meydana gelmesi nedeniyle, yolu kullanan vatandaşların yolda kalmış olabileceği ihtimali üzerinde durduklarını sözlerine ekledi.Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2010, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73