banner72

Karal "Kadının Siyasetteki Yeri Önemlidir"

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim ve Yönetimine Konuk Oldu.

Karal

AK Parti Rize İl Kadın Kolları Nuran Alim'in ev sahipliği yaptığı buluşmaya AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Eşi Nazire Karal, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Rize Kadın Kolları İlçe Başkanları Katıldı.

Rize Öğretmen evinde gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim " Sayın Vekilimiz yoğunluğuna rağmen bizleri kırmadı ve eşi Nazire Hanım ile birlikte bu toplantımıza icabet etti. Kendisine ve eşi Nazire Hanıma teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum. Ayrıca siz değerli Kadın Kolu teşkilatımıza da teşekkür ediyorum. Kadın kolları olarak, kadına siyaseten en çok sahip çıkan ve kadını hak ettiği yerde tutan AK Partimizin çatısı altında bu tür toplantılarımızın devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim'den sonra mikrofonu eline alan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ise " Öncelikle bizleri bu güzel, samimi ve sıcak ortamda ağırladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber hasbıhal etmek, teşkilatçılık açısından önerileriniz var ise onları dinlemek, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunmak  ve kadın kollarımızın daha aktif faaliyetlerde bulunabilmesi için bizlere düşen sorumlulukları saptamak için buradayız. Partimizin ilk kurulduğu günden bu yana sizlerle birlikte ilerlediğimiz bu AK davada kadın kolu teşkilatlarımızın önemi bir rol oynadığı aşikardır. Bu yüzdendir ki kadının siyasetteki yeri önemlidir. Ben bu tür toplantılarımızın çalışmalarımızın daimi yatı için çok fayda sağlayacağına inanıyorum. Tekrar bu güzel ortam için sizlere teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2013, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73