banner72

Karal, Köy Köy Geziyor

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal 'Bütün Köyleri Tek Tek Gezeceğim' Açıklamasının Ardından Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Karal, Köy Köy Geziyor

Önceki gün Rize'nin Kalkandere ilçesinde bir program düzenleyen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin ile birlikte Kalkandere İlçesinin köylerini dolaşarak, köyde yaşayan vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinledi.

karal.20130318161216.jpg

Gittiği bütün köylerde özellikle KÖYDES projesi kapsamında yıl yıl hangi yatırımların yapıldığını İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin'den rapor halinde dinleyen Karal, köyde yaşayan vatandaşlarla getirilen hizmetlerin yeterliliği konusunda istişare etti.

22.20130318161320.jpg

Kalkandere ilçesinin sırası ile Geçitli, Yenigeçitli, İnci, Dilsizdağı, Yumurtatepe, çağlayan, seyrantepe, ve ünalan köylerini ziyaret eden Karal, burada köy ihtiyar heyeti, köyde yaşayan vatandaşlar ve köy muhtarları ile sağlamış olduğu temaslarda, vatandaşların karşılaştıkları problemleri ve önerileri dinleyerek " Bizim yerimiz sizlerin yanıdır. Biz sizlerin hizmetinde, emrindeyiz" ifadelerini kullandı.

da.20130318161423.jpgSözlerine devam eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal " İnşallah Rize'mizde bulunan tüm köylere varıp, sizler gibi köylerimizde yaşayan vatandaşımızın ayağına kadar gidip, onları dinleyeceğim. Karşılaştıkları tüm problemlere çözüm üretmek için ben ve arkadaşlarım çalışacağız. Bu güne kadar yaptığımız işler ortada. Ama yetmez. Türkiye'nin incisi olan Rize'mizi daha üst seviyelere çıkarmak için Bir Milletvekili olmaktan ziyade, Rizeli bir vatandaş olarak bu görevi benimseyip, çalışacağım. Rize'nin hangi kilometresinde olursa olsun vatandaşımın ayağına kadar gidip, tavsiyesini, önerisini dinleyeceğim. Bütün vatandaşlarımız bilsinler ki, bizler onların emrinde, hizmetindeyiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2013, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73