banner72

Kazanmak Zorundayız !

Bank Asya 1. Lig'de, hafta sonu deplasmanda Samsunspor ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor'un sportif direktörü Oğuz Aydın, play-off yarışına tutunmak için kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Kazanmak Zorundayız !

Aydın,  yaptığı açıklamada, Samsunspor ile kritik bir maç yapacaklarını belirterek, ''Üst üste aldığımız başarısız sonuçlar bizim kalitemize yakışmadı. Samsunspor maçında bütün planlarımızı galibiyet üzerine kuruyoruz. Play-off yarışına tutunmak için Samsunspor maçını kazanmak zorundayız. Bu maçı kazandığımız takdirde moral ve motivasyon anlamında kendimizi yenileyeceğiz'' dedi. 

Teknik direktör Ümit Kayıhan'ın gelmesinin ardından değişim içerisine girdiklerini ifade eden Aydın, ''Yapılan teknik direktör değişikliğiyle takım yeni bir havaya büründü. Alınan başarısız sonuçların ardından moral ve motivasyon bozukluğu nedeniyle bir türlü taraftarımızla kaynaşmayı sağlayamadık. Bu dönemde çeşitli etkinliklerle taraftarla buluşacağız. Futbol sadece bir sonuç oyunu değil. Çaykur Rizespor herkesin ortak paydası. Bunun için taraftarlarımızın her ortamda bizimle olması için çaba sarf ediyoruz. Onlar stada bize destek vermeye geliyorsa, biz de şehirde onların yanında olacağız. Her geçen hafta Çaykur Rizespor için iyi olacak'' diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2010, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73