banner72

Kızına Beşiktaş Adını Verdi

Muğla'nın Milas ilçesinde, Beşiktaş Futbol Takımı fanatiği baba, 15 gün önce dünyaya gelen kız çocuğuna 'Beşiktaş' ismini verdi.

Kızına Beşiktaş Adını Verdi

am bir Beşiktaş fanatiği olan Balıkçı ailesi, 15 gün önce 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'nde dünyaya gelen kız çocuklarına 'Beşiktaş Badesu' ismini verdi.

Henüz kundaktaki minik Beşiktaş'ın 4 yaşındaki ağabeyinin adı da Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün logosu ve simgesi konumundaki Kartal.

Beşiktaş Futbol Takımı'na büyük bir hayranlık beslediğini ifade eden fanatik baba Güngör Balıkçı (37) gençliğinden bu yana çocuklarına takımını simgeleyen isimler vermek istediğini, bunu da başardığını söyledi. Balıkçı, evlenmeden önce takım tutmadığını ifade eden eşinin Beşiktaş sevgisini görünce onun da Beşiktaşlı olduğunu söyledi.

4 yıl önce dünyaya gelen erkek çocuğuna yakınlarının şaşkın tavırlarına rağmen 'Kartal' ismi veren fanatik baba, 15 gün önce dünyaya gelen dünya tatlısı kız çocuğuna da 'Beşiktaş' ismini verdi.

gungor-balikci-1.jpg

Bebeğine kimlik kartı almak için Milas Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğüne gittiğinde yetkili memurlarının şaşkınlığını gizleyemediğini anlatan Balıkçı, "Evlenmeden önce ahtım vardı. Çocuklarıma Kartal ve Beşiktaş ismi verdim. Şaşıranlar oldu, tuhaf karşılayanlar hatta gülenler de oldu ama sonuçta resmi kimlikte ismi kısmında Beşiktaş yazıyor. Takımımı çok seviyorum" dedi.

Bugüne kadar onlarca Beşiktaş maçına katılan fanatik baba Balıkçı, BJK başkanlığına yeniden seçilen Yıldırım Demirören ve ekibini kutlayarak başarılar diledi. Balıkçı, "Yeni doğan Beşiktaş'ın takımıma uğur getireceğine inanıyorum ve Beşiktaş bu sene şampiyon olacak" diye konuştu.

Denizli'de oturan fanatik Beşiktaşlı Hasan Kiriş de doğan çocuğuna 'Beşiktaş Deniz Murat' ismini vermişti. Oğlunun nüfus cüzdanı ile basına poz vermişti.


Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2010, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73