banner72

Liseler Arası Hentbol’da Rize’yi Spor Lisesi Temsil Edecek.

2012-13 Eğitim Öğretim Yılı Faaliyet Programı Kapsamında Rize İli Genelinde Düzenlenen Liseler Arası Bayanlar Hentbol Turnuvasının Şampiyonu Rize Spor Lisesi Oldu.

Liseler Arası Hentbol’da Rize’yi Spor Lisesi Temsil Edecek.

2012-13 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında Düzenlenen Liseler Arası Bayanlar Hentbol Turnuvası Ardeşen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda Oynanan Final Müsabakasıyla Son Buldu.

Turnuva da Şampiyonluğu Rize Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Aldı. Turnuvanın İkincisi Ardeşen Anadolu Öğretmen Lisesi, Üçüncüsü ise Ardeşen Anadolu Lisesi Oldu. Turnuvanın En Değerli Oyuncusu Ardeşen Anadolu Lisesi Sporcularından Aslı Dilmaç Olurken, En Çok Gol Kaydeden Oyuncu Anadolu Lisesinden Tülin Püne ve En Centilmen Sporcu Öğretmen Lisesinden Ecem Kan Oldu.

Turnuva sonrası düzenlenen törenle dereceye giren takım ve sporculara kupa ve ödülleri verildi.

Tören’e Ardeşen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Hentbol Rize İl Temsilcisi Fevzi Nebioğlu, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, antrenörler Şevki Demiroğlu, Osman Nuri Yazıcı ile Serpil Değermenci ve Pazarspor Antrenörü Fatma Badoğlu, Öğretmenler, Öğrenciler ve Sporcu Aileleri Katıldı. (Lazhaber)

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2013, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73